Acıbadem Tesisatçı

Acıbadem Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı

5/5 - (125 votes)

Tesisat bozulduysa arıza verdiyse parça değişim veya onarım gerekiyorsa bizi arayınız. Acıbadem Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı  hizmetimiz haftanın 7 günü semtimizde vardır. Acıbadem tesisatçı çağırmak için 0538 293 26 16 numaramızı aramanız yeterlidir.

Su tesisatçısı arıyorsanız Anadolu Yakası Kadıköy, Üsküdar ve Acıbadem semtinde size en yakındaki tesisat firmasıyız. Aramanız halinde adresinize en yakında bulunan ekibimiz hemen yönlendirilir. İster randevulu hizmet alabilir yada acil hizmet talep edebilirsiniz.

Acıbadem Su Tesisatçısı

Acıbadem Tesisatçı seçerken usta ve firma seçimine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Garantili işçili sağlayamayacak olan kişilerden hizmet almamalısınız. Tesisat ekibimizce bölgenizde Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi tüm tesisat hizmetleri verilmektedir.

Yoncu tesisat sektörde deneyimi en yüksek olan bir kaç firma ve şirketten biridir. Ekibimiz içinde görev yapmakta olan tüm personelimiz bizlerle daimi çalışan kadrolu uzmanlardan oluşur.

Acıbadem Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Evinizin, iş yerinizin sıhhi tesisat arızalarında iş ayrımı yapmadan ufak büyük iş demeden hemen geliriz. Sıhhi tesisat işlerinde tam donanımlı araç ve ekip göndeririz. Sorunun tam tespitini hemen yapar ve arızayı gideririz.

Sıhhi tesisat işçilikleri asla basit bir iş ve eylem değildir. Son derece özenli olmak gerekir ve asla yapıya zarar vermemeyi gerektirir. Sizlerde basit sıhhi tesisat arızalarında yanlış tercihler yaparak kendinize daha yüksek masraflar çıkarmayın.

Acıbadem Su Kaçağı Bulma

Yapılarda nem büyük ciddi tesisat sorunu nedir diye sorsak sanırız ilk sıralarda su akçağı arızaları çıkacaktır. Daha önce su kaçağı ve su sızıntısı sorunu ile karşılaşmış olanlar çok iyi bilirlerki ev hayatını alt üst edecek bir sorundur. Bir çok kişi bu sorunla karşılaştığında Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetleri oluşur.

Acıbadem su tesisatçısı ekiplerimiz yaşadığınız su kaçağı sorunu yapınızda kırma dökme olmadan kolayca çözümler.  0538 293 26 16 numaradan bizleri arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Acıbadem Klozet Tıkanıklığı Açma

Su kaçağından sonraki en büyük sorunlar sıralamasında da tıkanıklık arızaları gelir. Klozet tıkanıklığı evlerde yada sık kullanılan ticari mekanlarda çokça görülür. Klozet içerisine atılan yabancı maddeler dar tesisat borularından geçerken tıkanıklığa sebep olur. Yeni binaların yapımı sırasında da giderlerde unutlan harç artıklarıda zamanla tıkanmaya neden olur.

Klozet açma için tesisat birimlerimiz içinde ayrı uzmanlar ve teknik personel görev yapar. Özel ekipman ve cihaz yardımı ile adresinize gelir klozet tıkanıklığını hemen gideririz. Firmamız 10 yılı aşkın süredir tıkanıklık açma servis hizmetlerini uzmanları ile sağlamaktadır. Güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En uygun servis ücretleri ve kaliteli işçilik için Yoncu tesisatı tercih edin.

Acıbadem Tıkalı Gider Açma

Acıbadem Tesisat Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem semtinde aşağıda belirtmiş olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Acıbadem Tıkalı Gider Açma

Lavabo, Wc ve Klozet içine atılan her yabancı isim tıkanma sebebidir. Tıkanıklık arızaları ile sizde karşı karşıya kaldıysanız zaman kaybetmeden bizden yardım isteyiniz.  Giderleri tıkayan kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. isimlerin tesisat içindeki yerini kameralı cihazlarla ve özel ekipmanlarla kolayca buluruz

Evinizde Mutfak lavaboları gün içinde yoğun kullanılmasından kaynaklı tıkanıklığı sıkça yaşayabilir. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosu içine atılan yağlar ve yemek artıkları ciddi sorun teşkil eder. Çay posasını da lavaboya içine sürekli boşaltılması halinde bir süre sonra tıkanma yapar.

Acıbadem su tesisatçısı için hemen şimdi bizi bu numaradan arayabilirsiniz.  0538 293 26 16 numaradan acil olarak arayabilir hemen hizmet alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bizlere konum gönderebilir ve tesisatçınızın  vakit kaybetmeden size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir