Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı

4.9/5 - (44 votes)

Evinize yakında su tesisatçısı arıyorsanız gün boyunca bölgenizdeyiz. Avcılar Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Tamir Onarım işlerinizde deneyimli ustalarımızla en iyi işçilik sağlayarak işlem yapıyoruz. Avcılar tüm semt ve mahallelerinde Acil tesisatçı bakıyorsanız 0538 293 26 16 numaradan bizi arayınız.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Daire içi tesisat işleri, apartman tesisat arızaları, site tesisatları, ticari yapıların tesisat işleri, kamusal projeler dahil bir çok alanda hizmetimiz vardır. Tesisat sorunları içinde çözemeyeceğimiz bir konu bulunmamaktadır.

Avcılar Su Tesisatçısı

Yaşam boyu konutlarda su tesisat işleri belirsiz zamanlarda sürekli çıkabilir. Su tesisatçısı bulmak eskiye göre yakın çevrenizde zordur. Bu tür hizmetlerde artık internet üzerinden profesyonel firmalar ve uzmanlar tarafından sağlanmaktadır. Yoncu tesisat Avcılar ilçemizde müşterilerimize Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması ve diğer tesisat arızalarından acil destek sağlamaktadır.

10 yıldan fazladır İstanbul Avrupa yakasında çeşitli ilçe ve semtlerde aralıksız tesisat hizmetleri vermekteyiz. Yoncu tesisat kadrosunda bulunan uzman personelleri, teknolojik firma altyapısı ile sıfır hata ile işlem yapmaktadır. Kırmadan dökmeden en pratik şekilde tamir onarım hizmetini firmamızdan alırsınız.

Avcılar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Avcılar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri konut ve daireler için son derece önemlidir. Yaşam alanını direkt etkileyen sıhhi tesisat için güvenilir ve nitelikli işçilik sağlarız. Banyoda, mutfakta ve binaların su ile temas ettiği her noktaya müdahale ederiz.

Sıhhi tesisat işlerinde yarım bilgi, yetersiz işçilik daha büyük zararların oluşmasına neden olur. Bilgisinden ve tecrübesinden emin olmadığınız kişilerin sıhhi tesisat işlemi yapmasına olanak vermeyiniz.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı daire içinde banyoda, mutfakta, görünmeyen zemin altında, duvar içinden yürüyen tesisat boruları dahi bir çok alanda oluşabilir. Bazen size ait dairede oluşmak komşu üst kat dairede yada yan dairede de su kaçağı oluşur ve sizin dairenizi etkiler.

Su kaçağını bulmak genelde kolay olmaz. Gözle görülmesi mümkün olmayan alanlarda görüntülü sistemlerle su kaçağının tespitinin yapılması gerekir. Su kaçağı tespiti zor ve profesyonellik istediği gibi su kaçağının tabi ve onarımıda uzmanlık ister.

Sizin dairenizde su kaçağı bir çok sebeple oluşabilir.  Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşu daireden bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetler en sık görülenlerdir.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Klozet Açma

Evinizdeki klozet tıkanmalarında bilinen bireysel yöntemlerle tıkanıklı gitmiyorsa vakit kaybetmeden uzman desteği alınız. Klozetler tıkandığında hem kötü koku yayar hemde sağlık açısından sorun oluşturmaktadır.

Yoncu tesisat tüm tıkanma sorunlarında adresinize özel ekipman ve cihazları ile gelir ve bir kaç dakika içinde sorunu giderir. Banyo ve tuvalet alanlarında kırmadan dökmeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Avcılar Tesisat Hizmetlerimiz

Avcılar ve yakın civarda sizelere bir kaç dakika ulaşabilecek ender tesisat firmalarından biriyiz. Bölgenin tesisat uzmanı firmasıyız. Yıllardır aralıksız servisimiz bulunmaktadır.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Avcılar Tıkalı Gider Açma

Yaşam alanı ve çeşitli binalarda farklı bir çok tıkanma sorunu görülür. Bunlardan biride gider tıkanmalarıdır. Genelde pis atık su giderleri tıkanan yerler gibi görülsede bazen temiz su giderlerinde de tıkanma yaşanabilmektedir.

Yoncu tesisat ekiplerimiz logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızaları gelişmiş teknolojik cihazları ile açma işlemi yapar. Hataya yer olmayan bu işçiliklerde kırmadan dökmeden işlem yapmak önceliğimizdir.

Evinizdeki Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Tıkanma sorunu ile sizde yüzleştiysenız bunun genel nedenleri bellidir. daire niçinde lavabo, klozet tıkanabilir ve pis su tesisat borularınızda tıkanma yaşanabilir. İç kısım dışında pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi sorunlardan bazılardır. Tıkanma oluşmuşsa buna neden olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanma hangi boyutlarda olursa olsun mutlaka çözümü vardır. Yoncu tesisatı tıkanıklık açma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızalarına müdahale eder. Avcılar su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız servis sağlıyoruz. 0538 293 26 16 gsm numarası üzerinden tesisatçı çağırın.

Avcılar su tesisatçısı firmamızda su kaçağı konuşunda yetişmiş tecrübeli uzmanlar görev almaktadır. Yaşadığınız her su kaçağı ve tesisat arızasında bizlere 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.

avcilar tesisatçı

Avcılar Tesisatçı

Tesisatla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üreten Yöncü Tesisat, Avcılar tesisatçı hizmetleriyle ev ve işyerinizdeki her türlü sorunun “garantili” hizmetlerle üstesinden geliyor. Seneler içinde edindiğimiz deneyime ve sürekli kaynak aktarımı yaptığımız teknik altyapımıza sonuna kadar güvenmekte, bu sebeple Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizin tamamına garanti vermekteyiz.

Avcılar tesisatçı hizmetlerimiz; kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizliği, lavabo tıkanıklığı açma, gider ve logar açma gibi oldukça geniş bir hizmet sahasına yayılmaktadır. Ayrıca Yöncü Tesisat olarak elektrik tesisatlarını ilişkin birçok konuda da 7/24 hizmetinizdeyiz. Özel görüntüleme sistemleri, yeni nesil robotlar, yüksek basınç ekipmanları, ses frekanslarını kullanarak kılcal çatları dahi belirleyen akustik su kaçağı tespit sistemleri, bilgisayarlı tarama ekipmanları gibi firmamız probleme, sıhhi tesisata ve yapıya göre birçok farklı modern teknoloji ürünü sistem kullanmaktadır.

 

Ev ve işyerinizin delik deşik edilmesine gerek kalmadan sorunların hızlı ve zahmetsizce çözülmesini sağlayan profesyonel ekiplerimiz, her zaman tamir işlemini kalıcı çözüm sağlayacak şekilde yapmaya çalışmaktadır. Kullanılan yeni nesil ekipmanlar ve sistemler sayesinde döşeme, duvar, fayans tamiri için ekstradan yüzlerce lira da harcama yapmanıza gerek kalmaz. Avcılar tesisatçı hizmetlerimizde ekiplerimiz soruna uzun süreli çözüm sunacak ve sizin için en zahmetsiz çözüm yolunu bulmaya çalıştığı gibi, bütçeniz için de en uygun tamir seçeneğini uygulamaya çalışır.

Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizi; Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Avcılar Merkez, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi olmak üzere ilçenin tamamında 7/24 vermekteyiz.

Yöncü Tesisat güvencesiyle ve farkıyla sunduğumuz Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizden biran önce yararlanmak için bize bir telefon açmanız veya iletişim sayfamızdaki formu doldurmanız yeterli. Hafta sonları da dahil olmak üzere her zaman hizmetinizde olan firmamızla, diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir