Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı

2.1/5 - (219 votes)

Evinize yakında su tesisatçısı arıyorsanız gün boyunca bölgenizdeyiz. Avcılar Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Tamir Onarım işlerinizde deneyimli ustalarımızla en iyi işçilik sağlayarak işlem yapıyoruz. Avcılar tüm semt ve mahallelerinde Acil tesisatçı bakıyorsanız 0538 293 26 16 numaradan bizi arayınız.

avcılar tesisatçı

Avcılar‘da yaşayan herkes, su tesisatı sorunlarının ne zaman baş göstereceğini tahmin edemez. Bir boru aniden patlar, bir musluk arızalanır veya gece yarısı sıhhi tesisatta bir tıkanıklık meydana gelebilir. İşte tam da bu nedenle, Avcılar Tesisatçı Acil Servis, günün her saati hizmetinizdedir; çünkü suyla ilgili sorunlar beklemeyi sevmez. Acil tesisat hizmetleri, su baskınları, tıkanıklıklar, ısıtma sistemlerindeki arızalar gibi beklenmedik durumlarda hızlı ve etkili çözümler sunar. Evlerde veya iş yerlerinde meydana gelebilecek bu tür problemler, sadece mülk zararına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık ve güvenlik riskleri de taşır.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Daire içi tesisat işleri, apartman tesisat arızaları, site tesisatları, ticari yapıların tesisat işleri, kamusal projeler dahil bir çok alanda hizmetimiz vardır.

Tesisat sorunları içinde çözemeyeceğimiz bir konu bulunmamaktadır. Su tesisatı acil durumları, öngörülemez ve zamanın herhangi bir diliminde meydana gelebilir. Bu yüzden Avcılar Tesisatçı Acil Servis, haftanın her günü ve saati, hatta resmi tatillerde bile ulaşılabilir bir hizmet sunar. Acil durum telefon hatlarımız, hızlı yanıt süreleri ve anında müdahale için her zaman aktiftir.

avcılar tesisatçı

Avcılar Su Tesisatçısı

Yaşam boyu konutlarda su tesisat işleri belirsiz zamanlarda sürekli çıkabilir. Su tesisatçısı bulmak eskiye göre yakın çevrenizde zordur. Bu tür hizmetlerde artık internet üzerinden profesyonel firmalar ve uzmanlar tarafından sağlanmaktadır. Yoncu tesisat Avcılar ilçemizde müşterilerimize Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması ve diğer tesisat arızalarından acil destek sağlamaktadır.

10 yıldan fazladır İstanbul Avrupa yakasında çeşitli ilçe ve semtlerde aralıksız tesisat hizmetleri vermekteyiz. Yoncu tesisat kadrosunda bulunan uzman personelleri, teknolojik firma altyapısı ile sıfır hata ile işlem yapmaktadır. Kırmadan dökmeden en pratik şekilde tamir onarım hizmetini firmamızdan alırsınız. Acil tesisat sorunlarına müdahale eden ekiplerimiz, profesyonel ve sertifikalı tesisatçılardan oluşur. Modern teçhizat kullanarak hızlı ve etkin çözümler üretmeyi amaçlarlar. Deneyimli ekiplerimiz, Avcılar‘ın her bölgesine vakit kaybetmeden ulaşarak, problemlerinizi çözmek için hazırdır. En yaygın acil tesisat sorunları arasında su kaçağı, tıkanıklıklar ve su sızıntıları yer alır. Avcılar Tesisatçı Acil Servis, bu sorunlara müdahalede bulunurken son teknoloji cihazlar kullanarak, kırmadan dökmeden çözümler sunar. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve sızıntı onarımı konularında uzmanlaşmıştır.

Acil durum tesisat servis sürecimiz basittir. Servis çağrısını yaptığınızda, size en yakın ekip hızla yönlendirilir. Profesyonel ekiplerimiz, olası su baskınları veya diğer tesisat sorunlarına karşı hızla harekete geçerek, zararı en aza indirgemeyi hedefler.

Avcılar Su Tesisatçısı Acil Servis ile yaşadığınız tesisat sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Sorun ne zaman olursa olsun, bizler bir telefon kadar yakınınızdayız. Yaşam alanlarınızı ve iş yerlerinizi korumak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Avcılar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Avcılar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri konut ve daireler için son derece önemlidir. Yaşam alanını direkt etkileyen sıhhi tesisat için güvenilir ve nitelikli işçilik sağlarız. Banyoda, mutfakta ve binaların su ile temas ettiği her noktaya müdahale ederiz.

Sıhhi tesisat işlerinde yarım bilgi, yetersiz işçilik daha büyük zararların oluşmasına neden olur. Bilgisinden ve tecrübesinden emin olmadığınız kişilerin sıhhi tesisat işlemi yapmasına olanak vermeyiniz. Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen tesisat sorunları, sıklıkla günlük yaşamı sekteye uğratabilir ve ciddi hasarlara yol açabilir. Avcılar gibi büyük bir yerleşim bölgesinde, tesisat hizmetlerinin çağın gerektirdiği teknolojik yeniliklerle sunulması, etkin ve hızlı çözümler üretmenin yanı sıra, müşteri memnuniyetini artırmada da büyük bir rol oynar. İşte bu doğrultuda Avcılar tesisatçı hizmetlerinin benimsediği modern teknolojiler ve bu teknolojilerin sağladığı avantajlar.

avcılar su kaçağı bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı daire içinde banyoda, mutfakta, görünmeyen zemin altında, duvar içinden yürüyen tesisat boruları dahi bir çok alanda oluşabilir. Bazen size ait dairede oluşmak komşu üst kat dairede yada yan dairede de su kaçağı oluşur ve sizin dairenizi etkiler.

Su kaçağını bulmak genelde kolay olmaz. Gözle görülmesi mümkün olmayan alanlarda görüntülü sistemlerle su kaçağının tespitinin yapılması gerekir. Su kaçağı tespiti zor ve profesyonellik istediği gibi su kaçağının tabi ve onarımıda uzmanlık ister.

Sizin dairenizde su kaçağı bir çok sebeple oluşabilir.  Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşu daireden bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetler en sık görülenlerdir.

avcılar terrmal kamera ile su kaçağı tespiti

Termal Görüntüleme Cihazları

Bu cihazlar, sızıntı ve kaçakların yerini belirlemekte kullanılır. Duvarların arkasındaki sıcaklık farklılıklarını tespit ederek, gizli su kaçaklarını bulmada son derece etkilidir. Geleneksel yöntemlerle kırmadan, dökmeden ve tahmin yürütmeksizin doğru noktaya ulaşmak mümkün hale gelir. Sızıntı noktalarını, ısı farklılıklarını tespit eden termal kameralarla belirlemek mümkün. Bu kameralar, duvarların veya zeminlerin altında gizlenen sorunlu alanları kusursuz bir şekilde ortaya çıkarır.

Akustik Dedektörler

Ses dalgalarını kullanarak, borulardaki ve tesisatta meydana gelen kaçakları saptarlar. Özellikle basınçlı sistemlerdeki küçük ve zor bulunan kaçakları tespit etmede kullanılır. Bu sayede, kaçağın yeri hızla ve hasarsız bir şekilde belirlenebilir.

Endoskopik Kameralar

Boruların içine gönderilen minik kameralar, tıkanıklıkların ve hasarların nerede olduğunu net bir şekilde gösterir. Bu yöntemle, sadece problemli kısmın onarımı hedeflenir.

Video Boru İnceleme Kameraları

Tıkanıklıkların ve boru hasarlarının içerden görüntülenmesini sağlayan bu kameralar, borunun durumu hakkında detaylı bilgi verir. Sorunun kaynağını gözler önüne sererek, en uygun onarım veya temizlik yöntemlerinin seçilmesinde yardımcı olur.

Ses Dalgaları ve Ultrasonik Cihazlar

Borulardaki kaçakları ses dalgaları üzerinden tespit eden cihazlar, problemli bölgenin yerini hassas bir şekilde saptar. Bu sayede, sadece gerekli noktaya müdahale edilir.

Basınçlı Su Jetleri

Tıkanıklıkların açılmasında kullanılan basınçlı su jetleri, güçlü ve etkili bir temizlik sağlar. Fiziksel zarar vermeden tıkanıklıkları giderir ve boruların iç yüzeylerini temizler.

Robot Teknolojisi

Bazı tesisatçılar, boru onarımı ve tıkanıklık açma işlemlerinde robot teknolojisini kullanmaya başlamıştır. Bu robotlar, dar alanlara girerek hassas ve zorlu müdahaleleri gerçekleştirebilir.

Bulut Tabanlı Takip Sistemleri

Tesisatçı hizmetlerinin yönetimi ve takibi için kullanılan bulut tabanlı yazılımlar, müşteri hizmetleri ve iş akışı yönetimini optimize eder. Müşterilerin servis talepleri, takip edilmesi ve yönetilmesi daha kolay ve verimli hale gelir.

Avcılar‘da yaşayan bireyler ve işletmeler için, tesisatçı hizmetlerinde modern teknolojilerin kullanımı, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevresel etkiyi azaltarak sürdürülebilir bir yaşamı destekler. Teknoloji sayesinde artık tesisat problemleri daha az stresli, daha hızlı ve daha etkin bir şekilde çözümlenebilmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Klozet Açma

Evinizdeki klozet tıkanmalarında bilinen bireysel yöntemlerle tıkanıklı gitmiyorsa vakit kaybetmeden uzman desteği alınız. Klozetler tıkandığında hem kötü koku yayar hemde sağlık açısından sorun oluşturmaktadır.

Yoncu tesisat tüm tıkanma sorunlarında adresinize özel ekipman ve cihazları ile gelir ve bir kaç dakika içinde sorunu giderir. Banyo ve tuvalet alanlarında kırmadan dökmeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Avcılar Tesisat Hizmetlerimiz

Avcılar ve yakın civarda sizelere bir kaç dakika ulaşabilecek ender tesisat firmalarından biriyiz. Bölgenin tesisat uzmanı firmasıyız. Yıllardır aralıksız servisimiz bulunmaktadır.

Tıkanıklık Açma ve Temizleme Teknikleri

Hidrodinamik Yöntemler

Yüksek basınçlı su jetleri kullanarak, tıkanıklıkları kırmadan ve borulara zarar vermeden açmak mümkün. Bu yöntemle, boru içinde biriken atıklar temizlenir.

Elektro-Mekanik Cihazlar

Spiral çelik kablolar ve özel uçlar, boru içindeki tıkanıklıkları parçalamak ve temizlemek için kullanılır. Bu sayede, tıkanıklıklar zarar vermeden giderilir.

Onarım ve Yenileme Çalışmaları

Epoksi Kaplama

Boruların iç yüzeylerine uygulanan epoksi kaplamalar, mevcut boruları yeniden kullanılabilir hale getirir. Bu yöntemle, sızdırmaz ve dayanıklı bir boru yüzeyi oluşturulur.

Yerinde Onarım

Bazı durumlarda, tesisatçılar boruların sadece hasar görmüş kısımlarını yerinde ve kırmadan onarabilirler. Bu teknik, zamandan ve maliyetten büyük ölçüde tasarruf sağlar.

Tesisat Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

Avcılar’da tesisat hizmeti veren firmalar, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışır. Kırmadan dökmeden yapılan onarım işlemleri, mekânda yaşayan veya çalışan insanlar için rahatlık ve konfor anlamına gelir. Ayrıca, hızlı ve temiz iş bitirme prensibi, Avcılar’da tesisatçıların tercih edilme sebeplerinden biri haline gelmiştir.

Bu yenilikçi çözümlerle Avcılar’da yaşayan bireyler ve işletmeler, tesisat problemlerini düşük maliyetlerle ve mekânlarına en az zararla çözme şansı buluyorlar. Bu yöntemler, aynı zamanda çevre dostu yaklaşı

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Avcılar Tıkalı Gider Açma

Yaşam alanı ve çeşitli binalarda farklı bir çok tıkanma sorunu görülür. Bunlardan biride gider tıkanmalarıdır. Genelde pis atık su giderleri tıkanan yerler gibi görülsede bazen temiz su giderlerinde de tıkanma yaşanabilmektedir.

Yoncu tesisat ekiplerimiz logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızaları gelişmiş teknolojik cihazları ile açma işlemi yapar. Hataya yer olmayan bu işçiliklerde kırmadan dökmeden işlem yapmak önceliğimizdir.

Evinizdeki Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Tıkanma sorunu ile sizde yüzleştiysenız bunun genel nedenleri bellidir. daire niçinde lavabo, klozet tıkanabilir ve pis su tesisat borularınızda tıkanma yaşanabilir. İç kısım dışında pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi sorunlardan bazılardır. Tıkanma oluşmuşsa buna neden olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanma hangi boyutlarda olursa olsun mutlaka çözümü vardır. Yoncu tesisatı tıkanıklık açma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızalarına müdahale eder. Avcılar su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız servis sağlıyoruz. 0538 293 26 16 gsm numarası üzerinden tesisatçı çağırın.

Avcılar su tesisatçısı firmamızda su kaçağı konuşunda yetişmiş tecrübeli uzmanlar görev almaktadır. Yaşadığınız her su kaçağı ve tesisat arızasında bizlere 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.

avcilar tesisatçı

Avcılar Tesisatçı

Tesisatla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üreten Yöncü Tesisat, Avcılar tesisatçı hizmetleriyle ev ve işyerinizdeki her türlü sorunun “garantili” hizmetlerle üstesinden geliyor. Seneler içinde edindiğimiz deneyime ve sürekli kaynak aktarımı yaptığımız teknik altyapımıza sonuna kadar güvenmekte, bu sebeple Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizin tamamına garanti vermekteyiz.

Avcılar tesisatçı hizmetlerimiz; kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizliği, lavabo tıkanıklığı açma, gider ve logar açma gibi oldukça geniş bir hizmet sahasına yayılmaktadır. Ayrıca Yöncü Tesisat olarak elektrik tesisatlarını ilişkin birçok konuda da 7/24 hizmetinizdeyiz. Özel görüntüleme sistemleri, yeni nesil robotlar, yüksek basınç ekipmanları, ses frekanslarını kullanarak kılcal çatları dahi belirleyen akustik su kaçağı tespit sistemleri, bilgisayarlı tarama ekipmanları gibi firmamız probleme, sıhhi tesisata ve yapıya göre birçok farklı modern teknoloji ürünü sistem kullanmaktadır.

 

Ev ve işyerinizin delik deşik edilmesine gerek kalmadan sorunların hızlı ve zahmetsizce çözülmesini sağlayan profesyonel ekiplerimiz, her zaman tamir işlemini kalıcı çözüm sağlayacak şekilde yapmaya çalışmaktadır. Kullanılan yeni nesil ekipmanlar ve sistemler sayesinde döşeme, duvar, fayans tamiri için ekstradan yüzlerce lira da harcama yapmanıza gerek kalmaz. Avcılar tesisatçı hizmetlerimizde ekiplerimiz soruna uzun süreli çözüm sunacak ve sizin için en zahmetsiz çözüm yolunu bulmaya çalıştığı gibi, bütçeniz için de en uygun tamir seçeneğini uygulamaya çalışır.

Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizi; Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Avcılar Merkez, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi olmak üzere ilçenin tamamında 7/24 vermekteyiz.

Yöncü Tesisat güvencesiyle ve farkıyla sunduğumuz Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizden biran önce yararlanmak için bize bir telefon açmanız veya iletişim sayfamızdaki formu doldurmanız yeterli. Hafta sonları da dahil olmak üzere her zaman hizmetinizde olan firmamızla, diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir