Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Dairenizin her tesisat arızasında hemen geliyoruz. Ufak büyük demende her tesisat arızasında bizi arayın. Bağcılar Tesisatçı firmamız bölgede haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Acil durumlarda tesisatçı çağırmak için bizi 0538 293 26 16 bu numaradan arayınız.

Su tesisatı en iyi bildiğimiz iş olup bünyemizde bir çok tesisat ustası görev yapmaktadır. Yaşadığınız sorunun niteliği ve türüne göre uzman personel gönderilmektedir.

Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar Su Tesisatçısı

Yoncu tesisat 10 yıldan fazla süredir Bağcılar ilçemizde müşterilerimize, yapı sahiplerine tesisat tamir onarım hizmetleri vermektedir. Sektörel deneyimimiz oldukça yüksektir. Arızalı tesisatlarda tam donanımlı ekipmanla adrese gelir sorunu kısa sürede ortadan kaldırırız. Uygun servis ücretlerimizle başınız ne zaman sıkışırsa bizi arayınız.

Tesisat merkezimide yapıların her tesisat sorununa çözüm sağlanabilmektedir. Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık arızalarında profesyonel hizmet veririz.

Su tesisatçısı yada ustasını uzaklarda aramanıza gerek yok. Bölgede sizlere oldukça yakın konumdayız Arayın bir kaç dakika içinde tesisatçı kapınızda olsun.

Bağcılar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Tesisat arızalarının ufak büyüğü olmaz. Her tesisat sorunu önemsenmedi anlarda ciddi maliyetli zararlara neden olur. Musluk, vana, klozet, lavabo ve diğer tüm arızalarda deneyimli sıhhi tesisat ustalarımızla hizmet veririz.

Sıhhi tesisat işlerinizde bütçenizi yormayacak ücret tarifleri ile hizmet veririz. Konutlarda ve çeşitli yapılardaki musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızalarında acil destek veririz. Sıhhi tesisat arızası için tamir onarım hizmeti veren en yakındaki tesisat ekibiyiz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulmak zor ve zahmetli bir iştir. Evin içinde gizli su kaçağı olması durumunda cihaz olmadan bulmak neredeyse imkansızdır. Eski dönemlerde su kaçağı bulmak için ancak tahmine dayalı ve kırım döküm ile tespit yapılırdı. Günümüzde ise bu iş için üretilmiş özel ekipmanlar bulunmaktadır.

Yoncu Tesisat su kaçağı bulma işlerinde yıllardır müşterilerimize özel servis sağlamaktadır. Firmamız kullanımında olan teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini nokta tespiti ile buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.

bağcılar gider açma

0000
Bağcılar Su Tesisat İşleri
0000
Bağcılar Tıkanıklık Açma
0000
Bağcılar Su Kaçağı
000
Bağcılar Sıhhi Tesisat

Bağcılar Klozet Açma

Klozet arızaları hem yaşam alanı hemde ticari mekanlar için ciddi bir sorundur. Tıkanma veya gider sorunlarında bizi arayın hemen gelip kalıcı olarak sorunu ortadan kaldıralım. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Bağcılar Tesisat Hizmetlerimiz

Bağcılar ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Bağcılar Tıkalı Gider Açma

Daire içindeki Tesisat giderleri tıkanmanın yaşanabileceği muhtemel yerlerdir. Tıkanma yaşanmasındaki en büyük neden tesisat içindeki birikinti ve pisliklerdir. Giderlere bilerek veya bilmeden atılan yabancı maddeler tıkanmayı tetikler. Çevresel faktörlerde tıkanma oluşmasında etkindir. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Bağcılar Tesisatçı Telefonu

Bağcılar bölgesinde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Bağcılar su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Bağcılar su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir