Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Tamir Onarım

5/5 - (30 votes)

Bozulan tesisatlara hemen gelir müdahale ederiz. Bakırköy Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Tamir Onarım işlerinizde bölgede bulunan mobil gezici servis ekibimiz ulaşır. Acil tesisatçı arıyorsanız tek yapmanız gereken 0538 293 26 16 numaradan bizi aramanızdır.

Evinizin ve dairenizin iç dış tesisat işlerinin tümünde en uygun servis ücretleri ile hizmet veririz. Konut ve ticari mülkler, apartman tesisat arızaları, site tesisatları, ticari yapıların tesisat işleri, kamusal projeler dahil tümünde tesisat işlerine bakmaktayız.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Bakırköy Su Tesisatçısı

Evinizin çeşitli tesisat alanı ve yapısı bulunur. Kombi tesisatı, iklimlendirme tesisatı ve su tesisatı olarak kategori edilebilmektedir. Su tesisatçısı tüm tesisat yapılarına genelde bakmaz. Ancak firmamız genel servis olduğu için bünyemizde her türe tesisat yapısında uzman ustalar ve teknisyenler görev almaktadır. Yaşadığınız tesisat arızasına göre adresinize usta ekibimiz gönderilmektedir. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması bölgeden en fazla talep aldığımız işlerdir.

Bakırköy bölgesine oldukça hakimiz. Haftanın 7 günü Bakırköy semt ve mahallelerinde tesisat araçlarımız ve ekibimiz bulunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasınının en yaygın hizmet veren tesisat firmasıyız. Yoncu tesisat müşteri memnuniyeti yüksek tesisat tamir onarım ve bakım hizmetlerini bireysel ve kurumsal olarak sunmaktadır.

Bakırköy Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Bakırköy Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Daire sıhhi tesisatında farklı etkenlerden kaynaklı zamansız ve belirsiz arızalar alabilirsiniz. Kimi zaman yaşanılan sorun çok basit olup servis bile çağırmanız gerek kalmaz. Ancak hiç bir şekilde tesisat işlerinden anlamıyorsanız sıhhi tesisat ekibimizden en uygun ücretlerle hemen hizmet alabilirsiniz.

Bakırköy sıhhi tesisatçısı olarak bizlere ulaşmanız durumunda beklemeden hizmet alırsınız. Mesai saatleri içinde ilçemizde mutlaka sizlere 15 dakika da ulaşabilecek bir aracımız vardır. Arayın tam donanımlı aracımızla ustamız adresinizde olsun.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işleri profesyonellik gerektirmektedir. İşi bilmeyen yetersiz kişiler, acemiler ve tecrübesiz tesisatçılar evinizde yapınızda su kaçağını bulmaya çalışırken bir çok yeri kırıp dökebilir.

Kırmadan su kaçağı bulmak için hem bilgi gerekir hemde donanımlı ekipman gereklidir. Firmamızda 10 yılı aşkın süredir kameralı görüntülü su kaçağı bulma cihazları kullanılmaktadır.

Su sızıntıları ve su kaçakları her tür binada ve mekanda oluşabilir. Genelde su kaçağının oluşma nedenleri bellidir. Ancak en zor kısmı gözle görülmeyecek yerde olan gizli su su sızıntıları ve kaçaklarıdır. Firmamız uzmanları zeminleri, fayansları ve duvarları kırmadan 15 dakika içinde su kaçağını bulacaktır.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bakırköy Klozet Açma

Bakırköy klozet açma işleri için en sık geldiğimiz bölgelerin başında gelmektedir. Her ne kadar yeni yapı ve binalar bölgemizde bulunsa da çok sayıda eski bina ve eski tesisatlara sahip yapılarda ilçemizde bulunmaktadır.

Klozetinizin genelde tıkanma nedeni içine atılan yabancı cisim ve maddelerdir. Gider boruları çok ufaksa veya herhangi bir değişim yenileme görmediyse bu alanda tıkanma olasıdır. Firmamız uzman personelleri tıkalı yeri kolayca bulacak tıkanıklığı giderecektir.

Bakırköy Tesisat Hizmetlerimiz

Bakırköy tesisat firmamızda bir çok işiniz hallolur. Aşağıda belirtilen tüm tesisat işleri için firmamızda hizmet verilmektedir. Bölgenin tesisat uzmanı firmasıyız. Yıllardır aralıksız servisimiz bulunmaktadır.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Bakırköy Tıkalı Gider Açma

Tıkalı giderleri açmak artı çok değil. Öncelikle görüntülü bir şekilde nokta tespiti yaparak tıkalı yeri bulur ve bir kaç dakika içinde giderleri açıyoruz. Son derece uygun fiyatlarımız ve yüksek işçilik kalitemizle yıllardır aynı şekilde hizmet veriyoruz.

Yoncu tesisat firmamızda logar, pisuvar, pimaş, mazgallarda tıkanma arızalarında acil hizmet sağlanır. Özel donanımlı aracımız hemen vereceğiniz adrese gelir ve tıkanıklığı hemen giderir.

Bakırköy En Yakın Tesisatçı

Evinize yakındaki tesisat firmasından hizmet alın sorun ve arızalardan bir kaç dakika içinde kolayca kurtulun. Bakırköy su tesisatçısı hizmetlerimiz eviniz ve ticari yapılarınızdaki tüm tesisat, kombi, petek, gider ve boru tesisat arızalarına çözüm sağlar. Bakırköy 7/24 aralıksız tesisat ekibine 0538 293 26 16 numaramızı arayarak hemen ulaşabilirsiniz..


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir