Banyo Alt Kata Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım?

Banyo Alt Kata Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım? 5 Adımlı Çözüm

Banyo tesisatında oluşan çatlak veya kırık sebebiyle alt kata su sızması durumu oldukça can sıkıcı bir durum ortaya çıkarmaktadır. Zahmetli ve uğraştırıcı bir iş olan su sızması, banyolarda belirli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Eski veya kırık tesisat boruları zamanla aşınmakta ve su sızıntısı ortaya çıkmaktadır. Banyoda oluşacak su akıntıları sadece sizin dairenizi etkilemez alt kat daire içinde ciddi bir sorun teşkil eder.

Belli zamanlarda bakım ve onarım gibi hizmetler olmadığında tesisat problemleri sürpriz olarak karşınıza çıkar. Banyoda oluşan su sızıntısı alt kattaki kişileri rahatsız edecek ve su kaçağı arızası komşularınızın mağduriyetine sebep olacaktır. Böyle bir durumda Yoncu Tesisat ustalarından yardım alarak kolay ve zahmetsiz bir şekilde cihazla su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Tespit edilen kaçağa, tamir ve onarım işlemi en deneyimli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tesisat onarımı ile banyo kısa sürede sorunsuz şekilde tekrar kullanılabilmektedir.

Banyo Alt Kata Su Akıntısı Çözümü

Tesisatta bulunan su kaçağı banyoda alt katı rahatsız edecek duruma gelebilmekte ve su akıtmasına sebep olmaktadır. Su kaçağı tespiti gerekli olmakta ve bu işlem cihazla kolay bir şekilde yapılmaktadır. Tesisat işlemlerini yapan ustalar cihaz kullanarak su kaçağının olduğu yeri hızlı şekilde tespit etmektedir.

  1. Öncelikle tüm kaçağın ve sızıntının yeri özel kameralı cihazlarla bulunur.
  2. Nokta tespiti ile kırmadan yapılan bu işlem sonrasında tamir aşamasına geçilir.
  3. Tamir için özel kimyasalların yetersiz kalması durumunda bölgesel kırma ile kaçak boruya ulaşılır.
  4. Sızıntı ve çatlak olan boru veya tesisat sistemleri değişimi yapılır.
  5. Banyonuz tüm sızıntı ve su kaçağı sorunları ortadan kaldırılmış şekilde kullanımınıza sunulur.

Belirlenen kaçak yer için, onarım ve tamirat işlemleri uygulandıktan sonra hiçbir sorun kalmayacaktır. Profesyonel bir şekilde çalışan ustalar, tesisat borularının detaylı olarak incelemesini yaparak sorunun oluştuğu bölgeyi tespit etmektedir. Güvenilir bir şekilde yapılan su kaçağı tespiti ile gerekli olan hizmeti en iyi şekilde uygulanmaktadır.

Banyo Tesisat Uzmanı

Banyo Tesisat Uzmanı

Yaşam alanı banyolarda tesisata dair bir çok sorunla yüz yüze gelebilirsiniz. Kimi sorunlar sadece sıhhi tesisat işlemleri ile basit bir şekilde giderilirken tıkanıklık ve su kaçağı sorunları büyük sorunlara neden olabilir ve ciddi olarak ele alınmalıdır. Tesisat firmanız olarak önerimiz gelişi güzel ve ucuz çözümler yerine nitelikli kişi/firma veya uzmanlardan hizmet almanız yönündedir.

Yoncu tesisat bünyesinde her banyo sorunlarında sizlere en yüksek işçilik kalitesinde hizmet verecek uzmanlar bulunmaktadır. Firmamız hizmetleri herkesin bütçesine en uygun fiyatlarla yıllardır aralıksız olarak sunulmaktadır. Kaliteli işçilik her zaman önceliğimiz olmuştur. Banyo ve mutfak gibi alanlarda daima hassas işçilikle sizlere benzer şikayetler çıkarmayacak çözümleri sunarız. 0538 293 26 16 çağrı merkezinde banyo tesisatınızla ilgili her sorunda bizleri arayabilirsiniz. Size en yakındaki tesisat ekibimiz ve aracımız hemen vereceğiniz adrese yönlendirilmektedir.

İhtiyaç Duyulan Su Kaçağı Tesisat İşlemleri

Üst kattan sızan tesisat suyu, mağduriyete sebep olmakta ve görüntü kirliliği de oluşturmaktadır. Duvarlara yayılan kaçak su için tesisat personelinden yardım almak oldukça doğru olacaktır. Yapılan su kaçağı bulma işlemleri büyük bir dikkat içerisinde cihazla gerçekleştirilir. Tesisat konusundaki deneyim sahibi ustalar eşliğinde yapılan kaçak su tespiti hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Hemen tamir ve onarım işlemleri yapan ustalar banyoda sızan su için çözüm bulmaktadır. Banyo tesisatları su kaçağı oluşan yerlerden biri olarak, tamiratının ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız tesisat işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiği adrestir. Su kaçağı durumlarında firmamızdan yardım alınarak, su kaçağı tespiti ve tamiratı güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Banyo Alt Kata Su Akıtıyor Tamir Fiyatları

Banyo Alt Kata Su Akıtıyor Tamir Fiyatları

Banyo kaçakları yapıdan yapıya ve sorunun niteliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle arızanın yeri tam olarak görülmeden fiyat vermek pek kolay değildir. Ancak firmalar su kaçağı tespiti için sizlere fiyat verebilirler. Bilmeniz gereken durum tespit işlemleri ile tamir işlemlerinin fiyatları farklı olduğudur. Su kaçağı bulma işlemleri İstanbul içinde ortalama 300₺ den başlamaktadır. Bu fiyatlara tamir onarım dahil değildir.

Yüzeysel ve ortalama fiyat almak yerine lütfen bizlere ulaşarak güncel fiyatlar hakkında bilgi alınız. Dilerseniz sorun yaşadığınız alanı fotoğraflayarak bizlere ulaştırabilir ve daha net fiyatlar alabilirsiniz. Banyo Alt Kata Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım? diyorsanız işinize şansa bırakmadan işin uzmanı Yoncu tesisat ile çalışın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.