Başakşehir Su Tesisat

Başakşehir Su Tesisat Tamiri 7/4 Acil Tesisatçı

5/5 - (175 votes)

Daire tesisatları arızaları ve ticari alan tesisat işlerinde bölgedeyiz. Başakşehir Su Tesisat Tamiri 7/4 Acil Tesisatçı ihtiyaçlarınızda tam donanımlı ekibimiz ve araçlarımızla hemen geliyoruz.  Acil tesisatçı hizmetlerinde gündüz olduğu gibi gece içinde 0538 293 26 16 bu numaradan ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bireysel tesisat tamir onarım işleri yayında farklı türde proje taleplerinde de çözümler sunuyoruz. Konut tesisatları, iş yeri tesisatı, ticari işletme ve fabrika, kamusal bina tesisatları dahil tümünde en iyi işçilik hizmetini vermekteyiz.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Binaların su ile teması nedeni ile tesisat işçiliği ve talebi bitmez. Konut alanlarında farklı türde etkenler ve sebeplerden kaynaklı tesisat sorunları sürekli yaşanabilir. Kimi zaman sizin dairenizden kaynaklı sorular oluşabileceği gibi bazen de diğer dairelerden kaynaklı sebepler arızaya neden olur. Su tesisatçısı olarak bir çok alanda işçilik vermekteyiz. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması bu işçiliklerimizden bazılardır.

Sektörel deneyimi en yüksek olan tesisat firmalarından biriyiz. Yoncu tesisat hatalı işçiliklerin önüne geçmek için üstün teknolojik cihazlardan faydalanır. Her tesisat işinizde önceliğimiz kırmadan dökmeden işlem yapmak üzerinedir.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat en iyi bildiğimiz iş olup pratik işlemler ile yaşanılan her tür arızayı kısa süre içinde gideririz. Yapınızda hangi saat bir tesisat arızası oluştuysa hemen bizi arayın hemen gelip sorunu giderelim.

Musluk. lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş bölgelerinde sıhhi tesisat tamir onarımı yapılır. Yaşadığınız tesisat arızasını bizlere detaylı şekilde bildirmeniz halinde adresinize o işle ilgili deneyimli tesisat ustası gelir.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Su sızıntısıyla başlayan sorun günden güne tür ve su kaçağına dönüşür. Erken fark edilen su kaçaklarına önlem almakta kolaydır. Geç farkedilen yada umursanmayan su sızıntıları daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Tavanda su damlacıkları, duvarlarda kararma, rutubet, boya dökülmesi, kabartı benzeri sorunlar daire içinde görüyorsanız sizde su kaçağına maruz kalmış olabilirsiniz. Sızıntının olduğu yerin nokta tespiti ile bulunup tamir edilmesi gerekmektedir.

Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst daireden su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetler en sık görülenlerdir.

Başakşehir Klozet Açma

Bina yapım aşamasında kullanılan kalitesiz malzemeler ve hatalı işçilikler klozetlerin sık tıkanmasına neden olduğu gibi klozete atılan yabancı maddelerde tıkanmaya sebep olur. Klozet tıkandığında mutlaka uzman desteği almalı daha büyük sorunlar yaşanmasının önüne geçmelisiniz.

Yoncu tesisat tıkanıklık açma konusunda en gelişmiş cihazlar ve tecrübeli kadroları ile sizlere hizmet verir. Banyo ve tuvalet kısımlarında yaşanan tıkanıklık arızalarında önce tespit yapar ve sorunu kırmadan dökmeden halleden.

Başakşehir Klozet Açma

Başakşehir Tesisat Hizmetlerimiz

Başakşehir bölgesinin merkez tesisatçı firmasıyız. Haftanın 7 günü ilçemizde bir çok daire sahibine ve iş yerine tesisat hizmetleri vermekteyiz. Arayın hemen tesisatçı kapınızda olsun.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Başakşehir Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanmaları yapılarda her zaman oluşan bir sorun olmamada yaşandığında hayat olumsuz etkiler. Eskiye oranla günümüzde daha sık tıkanma yaşanabilmektedir. Tıkanmaların bir çok farklı nedeni bulunmaktadır. Bazen çevresel faktörler bazende kullanıcılardan kaynaklı sorunlar tıkanmalara neden olur.

Yoncu tesisat firmamız logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızaları için özel ekipman ve donanım kullanır. İşimizi şansa bırakmadan tıkanıklığın merkezini bulur ve sorunu kısa sürede ortadan kaldırırız.

Evinizdeki Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Tesisat tıkanıklık yaşam boyunca bir kaç defa başınıza gelebilecek bir arızadır. Evinizin içinde lavabo, klozet tıkanabilir ve pis su tesisat borularınızda tıkanma oluşabilir. Daire içi haricinde dış alanlarda da pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi tesisat tıkanmalarıdır. Tıkanma oluşmuşsa buna neden olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanma dairenizde oluştuysa vakit kaybetmeden Yoncu tesisatı tıkanıklık açma servisine ulaşınız. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızalarına hemen müdahale ederiz. Başakşehir su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız servis sağlıyoruz. 0538 293 26 16 gsm numarası üzerinden tesisatçı çağırın.

Başakşehir su tesisatçısı firmamızda su kaçağı ve tüm tesisat konularında yetişmiş tecrübeli uzmanlar görev almaktadır. Yaşadığınız her su kaçağı ve tesisat arızasında bizlere 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir