Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı

5/5 - (52 votes)

Ev ya iş yeri tesisatında oluşabilecek tüm arızaları çözümlüyoruz. Beşiktaş Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarım en ekonomik fiyatlar ve kaliteli işçilikle aynı gün Acil tesisatçı gerekiyorsa bölgenizde hazırda olan ekibimiz 7/24 sizlere ulaşacaktır. Tesisatlarda oluşacak su kaçağı yada tıkanıklık gibi problemler hızla müdahale gerektirmektedir. Beşiktaş tesisatçı numarası 0538 293 26 16 çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Yoncu tesisat olarak adresinize gelen tüm saha ekiplerimiz hızlı, işini bilen ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Özenle oluşturulan ekibimiz tesisat işçiliği olarak piyasadaki en iyi ustalar olmaktadır. Su tesisatçısı ekiplerimiz tüm müdahaleleri garantili olarak yapmaktadır. Hatalı işçilik yapıldığında yapılarda tesisata dair bir çok farklı türde arıza ve sorun oluşabilmektedir. Uzman ekiplerden tesisatçı desteği alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Beşiktaş Tesisatçı

Bölgede Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tüm gider açma hizmetlerini aynı gün gelip yapıyoruz. Evinize yakında tesisatçı arıyorsanız haftanın her günü ilçemizde tüm semtlerde mobil ekibimiz bulunmaktadır.

Sizlere ekstra masraflar çıkmadan kolay ve nitelikli destek veririz. Yoncu tesisat Beşiktaş du tesisatçısı uzmanları etrafı kırmadan dökmeden gelişmiş özel ekipmanları ile sorunlara çözümler üretir.

Beşiktaş Tesisatçı

Ev Tipi Su Tesisatı Tamiri 2023 Fiyatları
Daire 30 dakika Ort. 99 TL
Dubleks 45 dakika Ort. 199 TL
Tribleks 1 saat Ort. 250 TL
Villa 1 saat Ort. 300 TL
Fabrika Alana Bağlı 349 TL
Dış Mekan Alana Bağlı 399 TL

Beşiktaş Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat ile ilgili yaşadığınız soruna göre doğru uzmanı bulmalı ve sorunu gidermelisiniz. Yanlış ve hatalı işçilikler hem yapıları bozar hemde yüksek maliyetli farkı ortaya çıkmaktadır. Sıhhi tesisat içinde aslında bir çok iş kalemi ve işlemi barındırmaktadır.

Sıhhi tesisata dair her problemde tecrübeli yoncu tesisat personellerimizle kaliteli işçilik ile sorunları gideririz. Fahiş fiyatlar ödemeden en iyi işçiliği firmamız ekiplerinden alırsınız. Gündüz ve gece olmak üzere vardiyalı olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında çalışıyoruz.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Daha önce su kaçağı ile karşılaşmadıysanız sebeplerini sizlerde karşılaşınca anlam vermenizde zor olabilir. Ayrıca bir çok su kaçağı arızası gözle görülemeyecek noktalarda ortaya çıkar. Su kaçakları eski yada yeni yapılarda fark etmeksizin oluşabilecek sorunlardır.

Yoncu tesisat firmamız bünyesinde Beşiktaş su tesisatçısı su kaçak konularında uzman teknik birim ve özel donanımlı cihazlar bulunmaktadır. Beşiktaş su tesisatçı numarası 0538 293 26 16 hattan bizleri arayarak su kaçağı ve sızıntı hakkında yapılabilecekler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki listedeki sorunları yaşıyorsanız sizlerde su kaçağı problemleri ile karşılaştığınız anlamına gelir;

 • Alt katıma mutfaktan su akıyor,
 • Üst komşudan bize su geliyor,
 • Tuvaletten alt kata su akıyor,
 • Banyodan Alt kata Su akıyor,
 • Parkelerim kabarıyor,
 • Duvarların kabarıyor,
 • Duvarlar ve tavan sararıyor

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Klozet Açma

Ev ve iş yerlerinde klozet tıkandığında hem kötü koku sorun yaratır hemde sağlık açısından oldukça zararlıdır. Klozet tıkanmaları çok sık yaşanmasa da basit müdahaleler pompa yardımı gibi yada özel kimyasallar ile kolayca açılabilir. Fakat kullanılacak kimyasal oranı pompalamanın derecesi oldukça önelidir. Bu işte tesisatçı tecrübesi olmayan kişilerin yanlış müdahalesi ile klozet tıkanması yeni bir su kaçağına sebebiyet verebilir.

Ciddi boyuttaki klozet tesisat tıkanmaları ile basit yöntem ve teknikler ile açılmaz. Basit tıkanma olmayan durumlarda Yoncu tesisat klozet açma ekibimiz gelişmiş teknolojik kameralı cihazlar ile tıkanmanın oluştuğu yeri tespit ederek tıkanıklığı bir kaç dakikada çözer. Klozet açma dışında tesisat firmamızdan Klozet iç takım arıza tamiri, Klozet montajı ve tamiri, klozet içine su kaçırma arızalarında profesyonel destek alabilirsiniz.

Beşiktaş Tesisatçı Hizmetlerimiz

Beşiktaş ilçemizde müşterilerimize tüm tesisat işlerinde gerek aynı gün gerek müsaitlik durumunuza göre ekiplerimiz hazır beklemektedir. Tesisat işleri önemli ve gözardı edilmeyecek problemlerdir. Aşağıda vermiş olduğumuz Beşiktaş su tesisatçısı hizmetleri sıraladık, listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

 • Beşiktaş Lavabo Açma
 • Beşiktaş Kombi tesisat Bakım ve Temizliği
 • Beşiktaş Pimaş Açma
 • Beşiktaş Kanal Açma
 • Beşiktaş Petek Temizleme
 • Beşiktaş Su Kaçağı Bulma
 • Beşiktaş Duşakabin Montajı ve Tamiri
 • Beşiktaş Kombi Montajı
 • Beşiktaş Musluk Batarya Tamiri
 • Beşiktaş Gömme Rezervuar tamiri
 • Beşiktaş Mutfak Gideri Açma
 • Beşiktaş Su Kaçağı Tamiri
 • Beşiktaş Klozet Musluğu Tamiri
 • Beşiktaş Sıhhi Tesisat İşleri
 • Beşiktaş Kalorifer Tesisat tamiri
 • Beşiktaş Klozet Sifon Tamiri
 • Beşiktaş Kombi Bakımı
 • Beşiktaş Tesisat Yenileme
 • Beşiktaş Küvet Tıkanıklık

Beşiktaş Tıkalı Gider Açma

Tuvalet haricinde logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da da oluşabilecek tıkanıklıklara özel cihazlarla açma işlemi yapar. Tesisat tıkanması sorununu sizde yaşıyorsanız yoncu tesisat olarak firmamızı arayın bir kaç dakikada vereceğiniz adrese gelelim. Acemi ve yetersiz kişilerin vereceği hizmetlerde tesisatın ciddi zararlar görme olasılığınız vardır. Bu tarz işlemlerde uzman kişilerden destek alarak arızaların tekrar etmeyecek şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Dairede Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Yaşam alanı ve ticarethanelerde dönem dönem atılan atıklar tıkanıklığa ve su kaçağına sebebiyet verebilir. Lavabo, Wc ve Klozet en fazla tıkanmanın görüldüğü yerlerdir. Tıkanıklık sorununu sizde yaşıyorsanız muhtemelen kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, ıslak mendiller, pet yada suda çözümlenmeyen cisimler gidere atmışsınız demektir. Eğer tıkanma arızası yaşamak istemiyorsanız bunları atmamaya dikkat göstermelisiniz.

Daire, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosuda sürekli tıkanma sorunu yaşanılan bölgedir. Lavabo içine atılan yağlar ve yemek artıkları ciddi sorun teşkil eder. Zamanla biriken bu birikintiler ufak çaplı bir bölüm oluşturularak suyun geçişini engeller. Yemek artıklarını çöpe, yağ artıklarını ayrı bi şişede biriktirerek dönüşüme teslim edebilirsiniz. Beşiktaş su tesisatçısı acil talepleriniz için bizi şimdi arayın.  0538 293 26 16 numaradan acil olarak arayabilir ve aynı gün


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir