Büyükçekmece Su Tesisatçısı

Büyükçekmece Su Tesisatçısı

5/5 - (22 votes)

Bulunduğunuz adrese en yakındaki tesisatçı firmasıyız. Büyükçekmece Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Arıza Tamir işleriniz için sizleri bekletmeden hemen vereceğiniz adrese ulaşıyoruz.  Acil tesisatçı ne zaman ihtiyacınız olursa bizlere günün tüm saatlerinde 0538 293 26 16 numaramızdan ulaşabilir ve tesisatçı çağırabilirsiniz.

Tesisat arızaları bir çok zaman sizden kaynaklı sorunlardan oluşmaz. Bina yapım aşamasında kullanılan kalitesiz malzemeler, hata işçilik ve çevresel sebeplerden ötürü arıza sık yaşanabilir. Sorunun niteliğine göre zorluğu belli olur ancak firmamızda her tür tesisat sorununda kalıcı çözümleri sağlar.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Büyükçekmece Su Tesisatçısı

İLçemizde tüm mahalle ve semtlede konutlara, iş yerlerine, mağazalara, depolara, fabrika atölye, okul ve tüm kamusal binalara tesisat tamir onarım hizmetleri sağlamaktayız. Su tesisatçısı arayışınızda aynı gün istediğiniz saatlerde adrese gelmekteyiz. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması ve daha bir çok farklı işinizde hizmet veriyoruz.

Ufak büyük demeden tüm tesisat problemlerinizde uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz . Yoncu tesisat işçilik kalitesi dün olduğu gibi bugünde en üst seviyelerde olup her sorununuzda aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Büyükçekmece Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Büyükçekmece Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Evinizin, iş yerinizin tüm sıhhi tesisat işlerinde firmamıza ulaşabilir güvenle hizmet alabilirsiniz. Basit gibi görünen sıhhi tesisat işlemleri aslında son derece beceri ve yeterlilik ister. En ufak yapılacak hatalı bir işçilik sizlere daha pahalıya patlayabilir. Bu sebeple mutlaka destek alacağınız uzmanı doğru seçmelisiniz.

Musluk. lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş dahil her tür alandaki sorunlara anında çözüm buluyoruz. Bizi aramanız ve konum bildirmeniz yeterlidir hemen vereceğiniz adrese en yakındaki ekibimiz yönlendirilir.

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Yapılarda su kaçağı oluşması durumunda öncelikle kaçağın yerinin tam tespiti gereklidir. Bunun içinde bireysel beceri yeterli olmaz özellikli cihazlar ve kameralı makinelerin kullanılması gerekir. Su kaçakları genelde görülmeyen yerlerde odluğu için beton ve duvarlar termal kameralı cihazlarla taranmalıdır.

Daire tavanında su damlacıkları, duvarlarınızda kararma, rutubet, boya dökülmesi, kabartı benzeri sorunlar daire içinde görüyorsanız sizde su kaçağına maruz kalmış olabilirsiniz. Firmamız su kaçağını %100 nokta tespiti ile yerini bulmaktadır.

Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst daireden su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetler en sık görülenlerdir.

Büyükçekmece Klozet Açma

Klozet tıkanmalarına karşı alınacak tedbirler aslında basittir. En önemli detay hiç bir şekilde büyük hacimli yabancı maddelerin klozet içine atılmaması gereklidir. Şayet bu hata yapılıp klozet tıkandıysa basit pompa yardımı ile açmak kolay olmayacaktır. Bizlere ulaştığınızda özel cihaz ve ekipmanlar ile adrese gelir ve tıkanıklığı kolayca gideririz.

Yoncu tesisat tam donanımlı ekip araçlarında tıkanmayı giderecek her tür ekipman hazır şekilde bulunur. Sizlere vereceğimiz tüm tesisat tıkanıklık açma hizmetleri işçilik garantili olarak sunulmaktadır.

Büyükçekmece Tesisat Hizmetlerimiz

Büyükçekmece ilçemizde her tür tesisat arızasında hangi mahallede olursanız olun adrese geliyoruz. Gece gündüz 7/24 bizi çağırabilirsiniz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Büyükçekmece Tıkalı Gider Açma

Giderlerin tıkanması daire içinde bir çok olumsuz duruma neden olur. Evin bir çok farklı bölgesinde giderler bulunur. Mutfak veya banyo giderleri her ne kadar birbirinden farklı gibi görünsede ana tesisata bağlıdır. Doğru tespit işlemi ile tıkanıklık bulunur ve giderleriniz garantili şekilde firmamız tarafından açılır.

Büyükçekmece Tıkalı Gider Açma

Yoncu tesisat şirketimiz logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma sorunları için özel teknolojik cihazlar ve donanım kullanır. Han türde bir tıkanma yaşıyor olursanız olun bir kaç dakika için sorun giderilmektedir.

Tesisatlarda Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Tesisatlarda tıkanmanın önüne geçmek bir nebze sizlerin elinizdedir. Konutlarda daire içinde lavabo, klozet tıkanabilir ve pis su tesisat borularınızda tıkanma yaşayabilirsiniz. Kapalı alanlarla birlikte dış alanlarda da pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi tesisat tıkanmalarıdır. Tıkanma oluşmuşsa buna neden olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanıklık şikayetiniz varsa geç kalmadan Yoncu tesisata ulaşıp destek alınız. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızalarına hemen müdahale ederiz. Büyükçekmece su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız servis sağlıyoruz. 0538 293 26 16 hattımız üzerinden tesisatçı çağırın.

Büyükçekmece su tesisatçısı firmamızda su kaçağı ve tüm tesisat konularında yetişmiş tecrübeli uzmanlar görev almaktadır. Yaşadığınız her su kaçağı ve tesisat arızasında bizlere 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir