Fatih Tesisatçı

Fatih Tesisatçı

Fatih bölgesinin en yakındaki tesisatçı firmasıyız. Evler ve iş yerleri için Fatih Tesisatçısı 7/4 Su Tesisatçısı hizmetimiz 7/24 vardır. Acil tesisatçı gerekiyorsa vakit geçmeden 0538 293 26 16 bizi arayın hemen yanınıza tesisat ustası gönderelim.

Fatih tesisatçı işlerinde oldukça geniş bir alanda hizmetimiz vardır. Sadece evlere değil işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, okullar ve çeşitli yapılardaki tesisat sorunları içinde hizmet veriyoruz. Yüksek kalitedeki işçiliğimiz ve uygun servis ücretlerimizle bizleri tüm tesisat arızalarında tercih edebilirsiniz.

Fatih Su Tesisatçısı

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Fatih Su Tesisatçısı

Yakınımda bir tesisatçıya ulaşayım diyorsanız Yoncu tesisatı arayınız. Avrupa yakasında bir çok merkezi konumda hazırda bulunan mobil tesisatçı ekibimiz vardır. Fatih bölgesi içinde ortalama sizlerden gelen talepler sonrasında ortalama 15 dakikada adrese ulaşırız.

Su tesisatçısı servisi bünyesinde Boru tesisatları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklıklarının tümü vardır. Yoncu tesisat her işini alanında uzman teknik personelleri ile karşılar.

Fatih Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat basit gibi görünse bazen ciddi maliyetli zararlar verir. Yapılarda her tesisat arızası kesinlikle önemsenmeli ve mutlaka ciddiye alınmalıdır. En ufak tesisat sorununda oluşacak gecikme sizlere çok daha fazla maliyetli arızalar getirebilir.

Sıhhi, tesisat arızaları ile birlikte Müstakil bina, ticari bina ve her tür yapıdaki musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızaları için yerinizde servis vermekteyiz. Sıhhi tesisat en iyi bildiğimiz iş olup tüm işlemlerimiz işçilik garantilidir.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı binaya en ciddi masrafları açan ve bulunması, tamir ve onarımı en zor olanıdır. Eskiden çok daha zor olan bu sorunda genelde kırma dökme yapmadan kaçak bulunamazdı. Günümüzde ise dünyada genelinde bu sorunla başa çıkmak için özel cihazlar geliştirilmiştir.

Termal kameralı cihazlar, akustik ses dinlemeli cihazlar ile su kaçağını bulmak son derece kolaydır. Her tesisat firmasında su kaçağı bulma cihazları yoktur ve eski usul yöntemlerle işlem yapmaktadır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Fatih Su Tesisat İşleri
0000
Fatih Tıkanıklık Açma
0000
Fatih Su Kaçağı
000
Fatih Sıhhi Tesisat

Fatih Klozet Açma

Klozet tıkanmasında banyonuz ciddi sorun yaşayabilir ve sağlık açsında da istenmeyen durumlar oluşabilir. Bundan dolayı klozet tıkandıysa vakit geçirmeden bizi arayınız. Klozet içine farketmeden atılan her büyük hacimli cisim tıkandıklık yapabilir. Mutlaka klozet kullanımında dikkat edilmeli ve tıkanıklığı sebebiyet verecek maddeler atılmamalıdır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma servisinde %100 garantili işlem yapar. Firmamız ekibi Özel teçhizatları ve tecrübeli uzmanları sizlere gelir kısa sürede sizi yaşadığınız sorundan kurtarır.

Fatih Tesisat Hizmetlerimiz

Fatih ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Fatih Tıkalı Gider Açma

Tıkalı gider sorununuz varsa vakit kaybetmeden saat kaç olursa olsun yanınıza ulaşırız. Yoncu tesisat uzmanları Tıkanık açma işleminden önce tıkanmanın yerini %100 nokta tespiti yaparak bulur. Bu arıza için sadece personel bilgisi ile değil özel ekipman ve cihazlarla hizmet veririz.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler.

Fatih

Fatih Tesisatçı Telefonu

Fatih semtleri ve mahellelerinde Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde servisimiz vardır. Tesisat Tıkanıklık, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Fatih su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Fatih su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir