Halaskargazi Tesisatçı

Halaskargazi Tesisatçı & 7/24 Acil Su Tesisatçısı

Binaların, evlerin ve ticari işletmelerin her tür tesisat arızasında hemen adrese geliyoruz. Halaskargazi Tesisatçı & 7/24 Acil Su Tesisatçısı gerekiyorsa yaz kış hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Acil tesisatçı lazımsa bizi hemen 0538 293 26 16 bu numaradan arayabilirsiniz. .

Yoncu tesisat Halaskargazi semtinde gezici tesisat ekibi ile hizmet verir ve hemen adrese geliyor. Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla ve işçilik garantili hizmetleri sağlar.

Halaskargazi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı olarak 10 yıldan fazladır aralıksız bu hizmeti müşterilerimize sağlıyoruz. Yaşadığınız tesisat problemi mutlaka önemsenmeli ve ilk fark edilirse hemen tesisatçı çağrılmalıdır. Acil tesisat servisi sağlayan ekiplerimiz konutlar, iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve diğer tüm yapılar için bu hizmeti acil şekilde sağlar ve sizi bu dertten kurtarır.

Birden fazla donanımlı ekibimizle yaygın tesisatçı servis desteği vermekteyiz. Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Halaskargazi mahallesinde sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Halaskargazi Su Tesisatçısı

Halaskargazi Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Mutfak & Banyo Sıhhi tesisat işlerinizde uygun servis ücretleri ile 7 gün hizmetimiz bulunmaktadır. 20 yıllık tesisatçıdan en ekonomik fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan hizmet alın. Hızlı hizmet, %100 garantili tesisatçı işçiliği, müşteri memnuniyeti yüksek servis için Yoncu tesisat uzmanlarını tercih edin.

Tesisat arızaları bizim işimiz. En iyi bildiğimiz işi sizlere en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Halaskargazi Su Kaçağı Tespiti

Halaskargazi Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat boru patlağı veya su kaçakları en ciddi tesisat sorunlarının başında gelir. Su kaçağını, patlağını bulmak özel bilgi, birikim ve deneyim gerekir. Sadece bunlarda yetmez özel ekipmanlar mutlaka kullanılmalıdır. Su kaçağını bulmak için yılların tecrübesi ve teknolojik alt yapımızla en iyisini biz sağlıyoruz.

Yoncu tesisat özel gelişmiş görüntülü cihazları ile su kaçağını kolayca bulur. İlk önceliğimiz su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile bulur ve sonrasında alana ulaşıp tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Halaskargazi Klozet Açma

Evlerde bir çok tesisat sorunu gibi klozet ve tuvalet alanlarında da sıkça sorun ve arızalar çıkar. Klozet tıkanma açma servisimiz sizlere ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük çaptaki tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır. Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Halaskargazi Tesisat Hizmetlerimiz

Halaskargazi semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Halaskargazi Tıkalı Gider Açma

Yapınızdaki pis su gider boruları & temiz su gider boruları tıkanabilir ve acil açılması gerekebilir. Son derece ciddi sorun olan tıkanma için bizi arayın bir kaç dakika içinde gelip sorunu ortadan kaldıralım. Yoncu tesisatın tıkanma arızalarında kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Halaskargazi Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Halaskargazi su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Halaskargazi Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir