Kağıthane Tesisatçı

Kağıthane Tesisatçı

5/5 - (36 votes)

Acil tesisat işlemleri gerekiyorsa Yoncu tesisat 7/24 çalışmaktadır. Kağıthane Tesisatçısı 7/24 Su tesisatçısı arayışınızda sizlere hemen çözüm sağlar ve uygun fiyatlarla hizmet veririz. Evinizdeki iş yerinizde tüm tesisat işleri için tecrübeli ustalarımızdan aynı gün hizmet alabilirsiniz. Acil tesisatçı gerekiyorsa ekibimiz 7/24 sizlere ulaşacaktır.  0538 293 26 16 Gsm numaramızdan süreklim aktif olup ulaşabilirsiniz. Kağıthane tesisatçı hizmeti işletmemizin tüm müşterilerimize en iyi kalitede tesisat tamir ve montaj gibi taleplerine tam destek vermektedir.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Su tesisatçısı mahallelerde dükkan düzeninde artık bulmak oldukça zordur. Bir çok tesisatçı firması artık online olarak hizmet vermektedir. Firmamız yoncu tesisatta hemen bireysel müşterilerine hemde kurumsal firmalara tesisat tamir onarım hizmetlerini internet sitesi üzerinden iletişime sağlamaktadır.

Kağıthane Su Tesisatçısı

Yakınımda su tesisatçısı arayışınız varsa firmamızın mobil servis ekipleri her gün semtinizde ve bölgedeniz’de bulunmaktadır. Yoncu tesisat işini profesyonel olarak yapmaktadır. Sadece kişisel beceri ve tecrübe değil gelişmiş tüm teknolojik ekipmanları firma bünyesinde bulundurmaktadır. Tesisat işlerinde önceliğimiz müşterilerimize kırmadan dökmeden işçilik sağlamak üzerinedir.

 • Kağıthane Su kaçağı tespiti, 
 • Kağıthane Tesisat tamiri,
 • Kağıthane Petek temizleme kombi bakımı,
 • Kağıthane Banyo dolabı montajı,
 • Kağıthane Yangın tesisatı,
 • Kağıthane bakır boru tamiri,
 • Kağıthane demir su tesisat tamiri,
 • Kağıthane pimaş açma,
 • Kağıthane tıkanıklık açma,
 • Kağıthane tuvalet tıkanıklığı açma,
 • Kağıthane lavabo tıkanıklığı açma & gider açma

Kağıthane Su Tesisatçısı

Kağıthane Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri her ne kadar ufak gibi görünse de bir çok kişi, daire sahibi veya dükkan sahibi kendi başına çözüm üretemez. Hatalı işlemlerde ise ciddi daha fazla masraflı sonuçlar ortaya çıkar. Bu nedenle mutlaka bilmediğiniz işleri yapmayın, işi uzmanına bırakın.

Sıhhi tesisatla ilgili her işinizi büyük bir titizlikle yaparız. En iyi uzmanları bünyemizde bulunduran firmamız sizlere dün olduğu gibi bugünde en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Görüntülü cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Su sızıntıları ve su kaçakları her zaman gözle görülür alanlarda oluşmaz. Deneme yanılma yöntemi ile ancak kırarak yeri bulunur. Firmamız ise özel cihazları ile kırmaya gerek kalmadan sorunu %100 ortadan kaldırır.

En çok karşılaşılan su kaçağı şikayetleri şunlardır; Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor. Eviniz de dairenizde bu türde şikayetleriniz varsa su kaçağı sorunu yaşıyorsunuzdur.

Kağıthane su tesisatçısı şirketimizde su kaçağı sorunların en gelişmiş makina ve ekipmanları kullanırız.  0538 293 26 16 hattan bizleri arayarak su kaçağı ve su sızıntısı hakkında hem işçilik talebinde bulunabilir hem de bilgi alabilirsiniz.

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Kağıthane Klozet Açma

Klozet tıkanmaları yaşam alanlarının kullanımı olumsuz etkileyen hem de sağlık açısından oldukça kötü ciddi bir dorundur. Sizde bu istenmeyen durumla karşılaştıysanız hemen bizlere ulaşmalı ve sorundan hemen kurtulmalısınız

Yoncu tesisat tıkanmaya sebep olan isimleri özel kameralı cihazları ile kolayca tespit eder ve sorunu giderir. Klozet açma hizmetleri dışında tesisat firmamızdan Klozet iç takım arıza tamiri, Klozet montajı ve tamiri, klozet içine su kaçırma sorunları içinde hizmet alabilirsiniz.

Kağıthane Tesisat Hizmetlerimiz

Kağıthane ilçemizde müşterilerimize tüm tesisat işlerinde destek oluyoruz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Kağıthane Tıkalı Gider Açma

Tuvaletlerde pis su giderleri yada temiz su borularında tıkanma oluşabilir. Firmamız logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da özel cihazlarla %100 sorunsuz açma işlemi yapar. Tesisat tıkanma arızası sizin de başınıza geldiyse bizi arayın bir kaç dakikada gelelim sorunu giderelim.

Yaşam Alanlarında Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Tıkanma bugün olmasa da konutlarda belirsiz zamanlarda ortaya çıkar. Lavabo, Wc ve Klozet en çok tıkanmanın görüldüğü bölümlerdir. Tıkanıklık sorununu sizde yaşıyorsanız muhtemelen kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddeleri atmışsınız demektir. Sizin dairenizde tıkanma arızası olmasın istiyorsanız bu yabancı maddeleri kesinlikle atmamaya özen göstermelisiniz.

Daire içinde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosu da sürekli tıkanma sorunu yaşanılan bölgedir. Lavabo içine atılan yağlar ve yemek artıkları ciddi sorun teşkil eder.

Kağıthane su tesisatçısı acil hizmet talebi için bizi şimdi arayın.  0538 293 26 16 numaradan acil olarak arayabilir hemen hizmet alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir