Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçısı

5/5 - (39 votes)

Tesisatınız arıza yaptıysa ve acil işlem gerekiyorsa firmamıza ulaşın. Kartal Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Sıhhi Tesisat  işlerinde Acil tesisatçı hizmetimiz vardır. Bizlere konumunuzu iletin bir kaç dakika içinde adresinizde olalım. Tesisatçı çağırmak için  0538 293 26 16 numaradan bize ulaşınız.

Sıhhi tesisat arızalarında acil durumlarda çevrenizden Su tesisatçısı bulmak kolay olmaz. Dairede tesisat arızaları her zaman gündüz de yaşanmaz. Firmamız Yoncu tesisat bu nedenle İstanbul Anadolu yakasında 7/24 tam vardiya çalışmakta ve adrese gelmektedir.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Kartal Su Tesisatçısı

Yakındaki tesisatçı kimdir diye bakıyorsanız birden fazla araçla bir çok semt ve bölgede olan firmamızdır. Kartal ve çevrenizde Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider açma işlerinizde profesyonel çözümler üretiyoruz.

Her tesisat işinde farklı uzmanlarımız bulunmaktadır. Yaşadığınız sorunu bize aktarmanız halinde arıza niteliğine uygun tesisat ustası Yoncu tesisat tarafından adresinize yönlendirilecektir.

Kartal Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri basit ve küçümsenecek iş ve arızalar değildir. Ummadığınız sıhhi tesisat arızaları başına daha büyük sorun dert açabilir. Bu sebeple mutlaka arızanın tespitini doğru yapıp giderilmesi acil gereklidir.

Servis kadrolarımız için sıhhi tesisat konusunda 10 yıldan fazla deneyim ve tecrübeye sahip uzman, usta ve teknisyenler bulunmaktadır. Sizleri yaşadığınız sorundan bir kaç dakikada kurtaracaktır.

Kartal Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Kartal Su Kaçağı Bulma

Su sızıntıları ve kaçakları yapılarda son yıllarda çok daha fazla görülmeye başlandı. Bunun birincil nedeni inşaat aşamasında kullanılan kalitesiz malzemelerin kısa sürede arıza vermesi, boruların çatlaması ve çürümesidir diyebiliriz. Yine bina yapım aşamasında borulara fark edilmeden verilen zararlar sonraki yıllarda su kaçağı ve sızıntı olarak sizlere geri döner.

Su kaçağı sorununuz varsa Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetlerinizin olması normaldir.

Kartal su tesisatçısı şirketimizde su kaçakları için özel yetişmiş ekipler ve karolar görev almaktadır. Kırmadan su kaçağı yapan ekiplerimize 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Kartal Klozet Açma

Kartal Klozet Açma

Klozetlerin tıkanmasının nedenleri aslına bellidir. Hiç bir klozet durduk yere tıkanmaz. En büyük etken klozete atılmış olan yabancı maddelerdir. Ancak sık sık tıkanma varsa tesisat borularının detaylı bir analizinin yapılması gerekmektedir. Bina yapımında gider boruları içinde unutulmuş olan harç veya başka artıklar sürekli tıkanmaya sebep verebilir.

Tesisat firmamızda Klozet açma işlemleri en gelişmiş cihazlarla yüksek kalitede yapılır ve bir kaç dakika içinde yaşadığınız sorundan kurtulursunuz. Yakın bölgede oluşan tıkanmalarda basit işlemle açma yapılırken uzak bölge tıkanmaları ancak kameralı görüntülü cihazlarla yapılır.

Kartal Tesisat Hizmetlerimiz

Anadolu yakası Kartal ilçesi yılın her günü tesisat hizmetleri verdiğimiz bölgedir. Bireysel daire sahiplerine, iş yeri sahiplerine, kamusal firmalara ve kurumsal tüm firmalara hizmet vermekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Kartal Tıkalı Gider Açma

Temiz su gideleri ve pis su giderleri olur olmadık anlarda tıkanabilir. Kimi zaman sizden kaynaklı bazen diğer dairelerden kaynaklı yada çevresel faktörlerden kaynaklı tıkanmalar yaşanabilmektedir.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar için profesyonel tıkanma açma hizmetini vermektedir. Tıkanmanın büyüklüğü ve özelliği bizim için fark etmemektedir. Her tür tıkanma sorununu profesyonel kadrolarımızla gideririz.

Konut ve Daireler Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Daire içinde tıkanma sorunu yaşanabilecek bir çok alan, bölge ve nokta vardır. lavabonuz tıkanabilir, klozet tıkanması yaşayabilir veba pis su tesisat borularınızda tıkanabilir. Bunun dışında pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi sorunlar arasında yer alır. Tıkanıklık sorununu sebep olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanma her ne kadar ciddi sorun olsada firmamız uzmanları tarafından kolayca açılır. Hem tıkanma hem su kaçağı hemde tüm tesisat sorunları için bizi arayınız. Kartal su tesisatçısı servisimiz 7/24 aralıksız devam etmektedir. 0538 293 26 16 gsm numarası üzerinden tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir