Küçükçekmece Tesisatçı

Küçükçekmece Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı

Su tesisat işlerinde müşterilerimize tamir onarım servis hizmetini en uygun fiyatlarla vermekteyiz. Küçükçekmece Tesisatçısı 7/4 Su Tesisatçısı lazımsa 7/24 0538 293 26 16 numarasından tamirci isteyebilirsiniz. Su tesisat acil müdahale gereken durumlarda saate bakmaksızın hemen vereceğiniz konuma gelmekteyiz.

Evlere, iş yerlerine, dükkanlara, mağazalara, ofislere, fabrika, atölye, okul, kamu binaları, alışveriş merkezleri dahil her yere tesisat şilerinde gitmekteyiz. Ufak büyük demeden her tesisat arızası için geliyoruz.

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Daire içinde beklenmedik zamanlarda farklı bir çok bölgede tesisatlarda arıza yaşanabilir. Banyolar, Mutfaklar, Tesisat borularının geçtiği zeminler, çatı ve teras alanlarında sıkça arıza ve sorun görüleilir. Sadece su borularından kaynaklı sorunlar olmaz. Tıkanıklık arızaları da dairelerde görülen tesisat arızalarının başında gelir.

Su tesisatçısı olarak bir çok alanda yüksek tecrübe ve deneyime sahibiz.  Yoncu tesisat uzmanları Boru tesisat hata ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık arızalarının tümünde hizmet verir.

Küçükçekmece Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat genel bir terim ve tabir olup içinde bir çok farklı alan bulunur. Basit bir alan olmayıp yetersiz işçilik asla kabul etmez. Önemsemediğiniz her sıhhi tesisat arızası sizlere pahalıya patlayabilir.

Yaşam alanı ve ticari iş yerleri içinde oluşabilecek musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızaları için aynı gün adrese geliyoruz. Sıhhi tesisat arızalarında tamir onarım için size en yakındaki profesyonel tesisat firmasıyız.

Küçükçekmece Su Kaçağı bulma

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günümüzün en ciddi tesisat problemleri arasında yer alır. Önceden yapılarda oluşan su kaçaklarında zemin veya fayansları kırıp su kaçağının oluştuğu yere ulaşılırdı. Bundan dolayı daire içinde ciddi masraflı bir tadilat işi çıkardır. Günümüzde ise su kaçağı bulma işlerinde özel teknolojik cihazlardan faydalanılmaktadır. Her ne kadar her tesisat firması bu cihazları maliyeti nedeni ile kullanamasada Yoncu tesisat gibi kurumsal ve profesyonel tesisatçılarda bu cihazlar bulunmaktadır.

Su kaçağını binalarda basitçe bulmak her zaman kolay da olmaz. Su kaçakları genelde gözle görülebilir yerlerde de oluşmaz. Su kaçağı tespiti için Yoncu Tesisat kameralı, ses dinleme cihazlarımız ile gelir ve su kaçağını kırmadan bulur. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Küçükçekmece Su Tesisat İşleri
0000
Küçükçekmece Tıkanıklık Açma
0000
Küçükçekmece Su Kaçağı
000
Küçükçekmece Sıhhi Tesisat

Küçükçekmece Klozet Açma

Klozet arızaları ve tıkanması ciddi kötü durumlara neden olur. Hem sağlık açısından hemde yapısal anlamda kötü bir sorundur. Klozet içine atılmış ortalama ve büyük hacimli her cisim tıkanmaya neden olur. Tesisat iç gider borularında oluşan pislik, tortu ve cisimler eğer büyükse özel kimyasallar ile açılmasıda zordur. Bu nedenle klozet açma işlerinde özel teknik ve cihazlar devreye girer ve açım işlemi yapılır. Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma hizmetinde %100 garantili işlem yapar. Firmamız ekimizi Özel ekipman ve teçhizatla gelir kısa sürede sizi yaşadığınız sorundan kutarır.

Küçükçekmece Tesisat Hizmetlerimiz

Küçükçekmece ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Küçükçekmece Tıkalı Gider Açma

Evinizin iş yerinizin tıkalı giderlerini özel cihaz ve ekipmanlarla gelip hemen açarız. Tıkanıklık arızası ile yüzleştiyseniz mutlaka vakit kaybetmeden firmamıza ulaşıp destek alınız. Uzmanlarımız Tıkanık açma işleminden önce tıkanmanın yerinin %100 nokta tespiti ile bulur. Bunun içinde yine kişisel deneyim yeterli olmaz özel bu iş için geliştirilmiş cihazların kullanılması gerekir. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler.

Küçükçekmece Tesisatçı Telefonu

Küçükçekmece semt ve mahallelerinde Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Küçükçekmece su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Küçükçekmece su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir