Küçükyalı Su Tesisatçısı

Küçükyalı Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarımı

5/5 - (28 votes)

Tesisat arızalarında adresinize bir kaç dakikada hemen geliriz. Küçükyalı Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarımı için günün her saati en uygun servis ücretleri ile çalışmaktayız. Ufak büyük demeden her tesisat sorun ve arızasında kalıcı ve profesyonel çözümler sağlarız.

Su tesisatçısı bir ev için olmazsa olmaz destek hizmetidir. Evin ve yapıların bir çok alanında su tesisat işi çıkabilir. Acil tesisatçı ihtiyacınız olabileceği gibi belirli bir gün ve saat içinde tesisatçı hizmeti gerekebilir. Firmamız Yoncu tesisat bu hizmeti kusursuz ve eksiksiz olarak 7/24 sizlere  0538 293 26 16 bu numaradan sağlar.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Küçükyalı Su Tesisatçısı

Küçükyalı Tesisatçı için konutlara, ticari işletmelere, kamusal alandaki binalara, hastane, okul,şirket binaları, ofisler ve mağazalar dahil her tür sektöre hizmet vermekteyiz.

Klozet, banyo gideri, mutfak lavabosu, su sızıntıları, su kaçağı tespiti, pimaş açma, pis koku tespiti ve diğer tüm tesisat sorun ve arızalarında garantili işçilikler çözümler sunarız.

Küçükyalı Anadolu Yakası bölgesinde çok sık hizmet verdiğimiz semtlerden biridir. Müstakil binalar ile ticari binaların iç içe olduğu bölgede haftanın 7 günü uzmanlarımızla bulunmaktayız. Yoncu tesisat ekipleri içinde her alanda deneyimli uzmanlar bulunmakta olup istediğiniz zaman güvenle hizmet alırsınız.

Küçükyalı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Küçükyalı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Binaların Sıhhi tesisat işlerinde WhatsApp üzerinden konum bildirmeniz halinde hemen adrese ulaşıyoruz. Etraftan ve çevrenizden usta aramak yerine bizi telefon numaralarımızda arayarak talepte bulunabilirsiniz

Kimi tesisat sorun ve arızalarında acil müdahale yapılması gecikme olmaması gerekir. Binadaki tesisat arızaları gündüz saatlerinde olmayabilir ve gece saatlerinde de sizleri zor durumda bırakabilir. Bu durumda da bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Yoncu tesisat mobil kadroları İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamın da 7/24 aralıksız çalışmaktadır.

Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları genelde sadece sizi etkilen bir arıza tipi olmayıp alt daireyi yada yandaki daire içinde sorun teşkil eden bir tesisat arızasıdır. Su sızıntısı şeklinde başlayan bu arıza onarımı ve tamiri yapılmazsa ciddi olarak büyür ve maliyetli bir problem olur. Bu nedenle su kaçağına maruz kaldıysanız hemen bizlere ulaşın.

Küçükyalı su tesisatçısı firmamız su kaçak ve tıkanıklık sorununa çözümler getirmek için özel birimlerimiz ve tecrübeli personellerimiz görev yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz özel teknik ve teknolojik aletler yardımı ile kırmadan dökmeden işlem yapmaktayız. Su kaçağı bulma hizmetinin tüm detaylarını 0538 293 26 16 bu numaradan öğrenebilirsiniz.

Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

Küçükyalı Klozet Açma

Klozet tıkandığından kendi başınıza çözüm bulmanız kolay değildir. Her ne kadar basit tıkanmalarda pompa yardımı ile açsanızda ciddi tıkanmalarda özel ekipman gereklidir. Firmamız Yoncu tesisat klozet ve wc tıkanıklık açma işlemlerinde hasarsız, kırmadan dökmeden hizmet sağlar.

Klozet açma işlerinde yeni teknoloji her cihaz ve ekipman firmamızda bulunmaktadır. İlk önceliğimiz yapılarınızda hiç bir yere zarar vermden kırma dökme olmadan en kısa şekilde sorunu gidermektir.

Küçükyalı Tıkalı Gider Açma

Wc ve klozet tıkanma başınıza gelebilecek en olumsuz tesisat sorunlarının başında gelir. Bu durumda kaldığınızda çoğu zaman acil ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Yoncu tesisat şimdiye kadar binlerce kez klozet açma işlemini müşterilerine sağlamış olup sizin içinde hemen vereceğiniz adrese ulaşır ve bir kaç dakika içinde tıkanıklığı giderir.

Yoncu Tesisat Küçükyalı hizmetleri dairelere, sitelere, dükkan, mağaza, ofis ve çeşitli işyerlerine tıkanıklık servisi sağlar. Yaygın ve geniş hizmet ağımız sayesinde bu hizmeti en hızlı şekilde sadece Yoncu tesisat firmasından alırsınız.

Küçükyalı Tesisat Hizmetlerimiz

Küçükyalı semtimiz ve civarında aşağıda listelediğimiz tüm tesisat hizmetlerini kusursuz şekilde vermekteyiz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Tıkanma Neden Olur

Tıkanmalara neden olan bir çok sebep ve etken vardır. Lavabo, Wc ve Klozet içlerine atılan ufak ve iri isimli yabancı maddeler ciddi tesisat sorunları ve tıkanmalarına neden olur. Tıkanmaya sebep olan maddeler binaların içinde genelde şunlardır; Kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Bunlar dışında da elbette farklı sebepler olabilir. Cihazla tespit yapılmadan neden tıkanma olduğu genelde anlaşılmaz.

Mutfak lavabosu kullanıldığı her alanda dikkat edilmezse sıkça tıkanır. Mutfak lavabolarında yağlar ve yemek artıkları tıkanmaya sebep olan birincil maddelerdir ve bununla birlikte çay posasını da lavaboya sürekli atılması halinde lavaboyu tıkar.

Küçükyalı bölgesinin merkez tesisat firmasıyız. Küçükyalı su tesisatçısı çağırmak için şimdi 0538 293 26 16 bizi arayabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir