Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları 2023

5/5 - (29 votes)

Ev yada iş yerinde genelde lavabo tıkanması ile sık sık karşılaşılabilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları 2023 olarak Yoncu tesisat olarak piyasadaki en uygun rakamları veriyoruz. Lavabo tıkanmaları genellikle marketlerden alınan kimyasallar ile açılmayı denenmektedir. Fakat kimi zaman bir çözüm olmamaktadır.

Lavabo aç kullanarak çözülmeyen tıkanıklık sorunları uzman bir profesyonel olarak çözüm üretilmelidir. Yemek artıkları gibi katı atıkları atıldığında gider borularına yapışmasına sebep olur ve atılan tüm atıklar gider içinde yapışmak kalır ve tıkanıklık oluşur. İşin içinde olan su tesisatçısı ekiplerimiz tarafından destek alabilirsiniz.

Lavabo Açma Ücreti 349 TL

Yoncu tesisat olarak lavabolarda oluşabilecek tıkanıklar tarafından açılmaktadır. Marketten alınan kimyasallar yada tuz – sirke ikilisi ile lavaboyu açamadıysanız uzman bir destek almanız gerekmektedir. Profesyonel olarak çalışan ve işinde uzman birimler ile lavabo gider borusunda olan tıkanıklık %100 olarak açılır.

Lavabo açma ücreti bulunduğumuz yıla özel 349 TL olarak belirlemiş olup oldukça dikkatle çalışmaktayız. Boruların tıkanıklığını en doğru şekilde çözümlenerek ortadan kaldırılır ve en verimli akış sağlanır.

Lavabo tıkanmaması için yapmanız gerekenler;

  • Çay posaları mutfak lavabosunu tıkar kesinlikle lavabo içine dökülmemelidir.
  • Yağ artıkları asla lavabo içine dökümemelidir. Sıvı olması gider borularından kolay gideceği anlamına gelmez. Lavabo gider boruları içine yapışır ve lavaboya atılan yabancı isimler bu sayede gider borusuna yapışır ve tıkanma yaşanır.
  • Sebze ve meyve kabul ve artıkları mutfak lavabo içine atılmamalıdır. Bu tür isimler kabul çözülebileceği için lavabo içinde tıkanma oluşturur.
  • Yemek artıkları hacmi ve türü ne olursa olsun asla lavaboya dökülmemelidir. Pirinç, çorba, salatalık türü kolay giderden geçeceğini düşündüğünüz hiç bir artığı lavaboya dökmeyiniz.

Lavabo Açma Ücreti

Lavabo Neden Tıkanır?

Tıkanıklık açma, pimaş yıkama için en uygun fiyatlarla müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Zamanla yıpranan boruların mukavemet gücü zayıflar ve bu nedenle mutfak lavabo gideri tıkandı arızası alırsınız. Yeni lavabo sistemlerinde her ne kadar süzgeç bulunuyor olsada bazı gıda ve yemek artıkları kolay ayrışır, çözülür, parçalanır ve bu süzgeç kısımlarından geçer. Yani hiç bir şekilde yemek artıklarını lavabo içine dökmemeli çöpe atmalısınız.

İşinde uzman saha birimlerimiz tarafından tıkalı lavabo en iyi şekilde açılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma 349 TL olarak firmamız tarafından bulunduğumuz yılda belirlenmiştir. Yoncu tesisat olarak adresinize aynı gün ulaşarak lavaboları teknolojik cihazlar tarafından açılır.

Mutfak Gider Açma Fiyatı 349 TL

Mutfak gider açma işini yaparken en iyi şekilde cihazlar kullanılarak gider tesisatına hiç bir hasar vermeden tıkanıklığın olduğu kısımı açıyoruz. Yoncu tesisat birimleri işinde uzman desteği vererek olabilecek tıkanıklık açma hizmetleri için profesyonel bir destek alabilirsiniz. Firmamızın senelerin deneyimiyle hizmet vermekte, uzmanlığının arkasında durarak mutfak gideri açma hizmetlerine garanti vermektedir.

Kameralı görüntüleme sistemleri ve bu iş için özel olarak üretilen yeni nesil robot cihazlarla giderleri, mutfağı inşaat alanı haline getirmeden kısa sürede açmaktayız. İstanbul su tesisatçısı olarak tıkanıklık açma uzmanı Yoncu tesisat 0538 293 26 16 bu numaradan hemen ulaşabilirsiniz. Konumunuzu doğru ve detaylı gönderin hemen en yakındaki tıkanıklık ekibimiz adresinizde olsun.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir