Maltepe Tesisatçı

Maltepe Su Tesisatçısı

Tesisatlarda arıza ne zaman oluşacağı kestirilmesi oldukça zordur. Genelde bir çok kişi hazırlıksız yakalanır. Maltepe Su Tesisatçısı gerekiyorsa bizi 0538 293 26 16 bu numaradan her saat arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Sorunun niteliğine göre hemen tesisatçı uzmanımızı adresinize göndeririz.

Daire tesisat sorunları, iş yeri tesisat arızaları, su kaçak ve tıkanıklık sorunlarının hepsinde servisimiz vardır. Yoncu tesisat İstanbul Anadolu yakasında 7/24 aralıksız tesisat servisi hizmeti sunar.

Maltepe Su Tesisatçısı

Maltepe Su Tesisatçısı

Yoncu tesisat basit ve zorlu her tesisat işini çözümler. Servis birimi içinde çalışan alanında en iyi teknisyenleri ile kaliteli işçilik sağlar. Uygun servis fiyatlarımızla her daire sahibine hemen destek oluruz. Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık sorunu varsa bizi arayınız.

Su tesisatçısı gereken durumlarda çevreden yakınlarınızdan yardım beklemek yerine bizi arayıp profesyonel tamir onarım hizmetini bütçenize uygun ücretlerle alabilirsiniz. Gündüz gece her saat adresinize geliyoruz.

Maltepe Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Mutfağınız ve banyonuzdaki sıhhi tesisat işçiliklerinde de gelip arızayı bir kaç dakika da ortadan kaldırıyoruz. Her sıhhi tesisat arızası ciddi sorun değildir ancak bazı durumlar ciddi sorunlara neden olabilir. Her tesisat arızası kesinlikle önemsenmeli ve başladığı anda arıza giderilmelidir.

Evlerde, konutlarda v e şi yerlerindeki sıhhi tesisat arızaları genelde benzerdir. Musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunları sıhhi tesisat alanına girmektedir. Sıhhi tesisat servisine ihtiyacınız varsa sizlere bir kaç dakika da ulaşabilecek mesafedeyiz.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı varsa mutlaka ciddiye almalı ve erken çözüm aramalısınız. Her geç kaldığınız dakika su kaçağının büyümesi ve sorununda derinleşmesi anlamına gelir. Su kaçakları yapılardaki en büyük tesisat arızası ve tehlikesidir. Yapıyı bozar, yaşam kalitesini düşür ve başka sorunlarıda beraberinde getirir.

Yoncu Tesisat su kaçak ve su sızıntılarında deneyimli kadroları ile sizlere hizmet sunar. Firmamıza ait özel teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Maltepe Su Tesisat İşleri
0000
Maltepe Tıkanıklık Açma
0000
Maltepe Su Kaçağı
000
Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe Klozet Açma

Klozet musluğu tamiri işlerinde ciddi klozet tıkanmalarına kadar itina ile sorunlar kalıcı olarak tarafımızdan çözülür. Klozet tıkandıysa, klozet musluğu ve sifon çalışmıyorsa uzmanlarımız sizlere hemen ulaşır sorunu giderir. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda Maltepe ve çevre bölgelerdeki müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Maltepe Tesisat Hizmetlerimiz

Maltepe ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Maltepe Tıkalı Gider Açma

Gideler tıkandıysa sorun aslında bellidir. Bir kaç sebebi vardır bu türdeki tıkanmaların. Tıkanma yaşanıyorsa en büyük sebep tesisat içindeki birikinti ve pisliklerdir. Giderlere dikkatsizce atılan yabancı maddeler tıkanmayı oluşturur. Çevresel faktörlerde tıkanma olmasında etkin rol oynar. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Maltepe Tesisatçı Telefonu

Maltepe ve civar ilçelerde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Maltepe su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Maltepe su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir