Maslak Su Tesisatçısı

Maslak Su Tesisatçısı 7/4 Tesisatçı

Ofis ve konut alanlarında tesisat arızaları için acil tesisatçı gönderiyoruz. Maslak Su Tesisatçısı 7/4 Tesisatçı servisimiz her an size ulaşıyor. Günün her saatinde sıhhi tesisat işlerinde, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, su kaçağı, pimaş sorunları, kalorifer tesisatı dahil her tür işinizde yanınızdayız.

Maslak semtimizde yoğun şekilde ticari bina ve yoğun kullanım yapılan yapılar bulunmaktadır. Su tesisat işleri ve arızalarıda bu nedenle sıklıkla yaşanmaktadır. Firmamız Yoncu tesisat bölgede Boru tesisat arızaları, Sıhhi tesisat sorunları, su kaçağı bulma, tıkanıklık sorunları, kalorifer tesisatı ve binaya dair tüm tesisat arızalarında hemen adrese gelmektedir.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Maslak Su Tesisatçısı

Maslak şirketlerine özel özel yıl boyu anlaşmalı tesisatçı hizmetimizde bulunmaktadır. Çalışan sayısı çok olan tüm şirketlerde tesisat sorunları neredeyse hafta boyunca görülebilmektedir. İş yaşamanın sekteye uğramaması için bu tesisat sorunlarında hemen müdahale edilmesi gerekir. Fimamız anlaşmalı olduğu şirket ve kurumların tüm tesisat arızalarında 15 dakika da ulaşır ve sorunu giderir.

Su tesisatçısı Maslak bölgesinde binalarda Boru tesisatları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık işlerinin tümüne bakmaktayız. Yoncu tesisat yıllık anlaşmalı çalışmalarda minimum fiyat tarifleri ile sizlere en ekonomik çözümleri sunar.

Maslak Su Tesisatçısı

Maslak Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat bozulma ve teknik arızlarda gecikmeden işlem yaparız. Sahada hazır bulunan gezici tesisat ekibimizi hemen yönlendirir ve sorunu gideririz. Yoncu tesisat gelişmiş firma alt yapısı sayesinde İstanbul'un her bölgesinde müşterilerine en hızlı ve nitelikli tesisat tamir onarım hizmetlerini vermektedir.

Yaşam alanlarında ve ticari şirket binalarındaki musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızaları için hemen sizlere ulaşırız. Sıhhi tesisat arızalarında tamir onarım için size en yakındaki profesyonel tesisat firmasıyız.

Maslak Su Kaçağı Tespiti

Maslak gün içinde belki belki milyonlaraca kişinin yapılarda bulunduğu ticari bölgelerimizden biridir. Yapılar bölgede her ne kadar çok eski olmasada çeşitli sebeplerle su kaçağı sorunları dönem dönem yaşanmaktadır. Su kaçakları görüldüğü anda sorun giderilmeli yoksa yapıyı kullanılmaz hale getirebilir. Ekibimiz kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti için çağrınızla birlikte hemen bölgeye gelir.

Su kaçağı bulma işlerinde kameralı, ses dinleme cihazlarımız ile gelir ve su kaçağını kırmadan tespit ederiz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.

Maslak Klozet Açma

Klozet tıkanma sorunu yoğun kullanım yapılan her binada ve yapıda sıkça yaşanır. Tesisat yapısından kaynaklı tıkanma oluşabileceği gibi klozet içine atılan yabancı maddelerde tıkanmaya neden olur . Tesisat ekiplerimiz Maslak semtim için klozet tıkanıklığı işlerinde özel cihaz ve ekipmanlar ile adrese gelir ve sorunu çözer.

Kırmadan dökmeden klozet tıkanıklığı açmak için bizi tercih edin. Sadece kişisel personel becerisi ve yeteneği yeterli olmaz. Özel ekipman ve teçhizatla gelir kısa sürede sizi yaşadığınız sorundan kurtarırız.

Maslak Tesisat Hizmetlerimiz

Maslak semtimizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Maslak Tıkalı Gider Açma

Binaların gider tıkanmaları tesisat yapılarına göre zorluk içerir. Tıkanıklığın tamirinin yapılmasından önce tıkanmanın yerinin %100 nokta tespiti ile bulunması gerekir. Bunun içinde yine kişisel deneyim yeterli olmaz özel bu iş için geliştirilmiş cihazların kullanılması gerekir.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler.

Maslak Tesisatçı Telefonu

Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Maslak su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Maslak su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir