Okmeydanı Tesisatçı

Okmeydanı Tesisatçı & Su Tesisatçısı 35

Dairenizin ufak büyük demeden her tesisat arızasında adrese geliyoruz. Okmeydanı Tesisatçı & Su Tesisatçısı lazımsa bize 7/24 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz. Birden fazla tecrübeli tesisatçı ustamız bir çok müşterimize en hızlı şekilde ulaşır. Her tesisat arızasına en hızlı şekilde müdahale ederiz.

Okmeydanı su tesisatçısı işlerinde 10 yıldan fazla bölgede çalışıyoruz. Yoncu Tesisat Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde bir kaç dakikada adrese geliyoruz

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Su tesisat işleri kapsamında bir çok alana bakıyoruz. tuvalet tıkanması, musluk arızası, vana sorunları, kombi petek arızaları, lavabo sorunları, su tesisat boruları problemleri dahil tümünde hizmetimiz vardır.

İstanbul Yoncu Tesisat servisi 7/24 hizmetimiz Kağıthane mahallelerinin hepsinde verilmektedir. Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları hizmet alanımız içindedir.

Yoncu tesisat Okmeydanı mahallesi su tesisatçısı sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Okmeydanı Sıhhi Tesisat İşleri

Evinizin & iş yerinizin tüm sıhhi tesisat işlerini yapıyoruz. Uygun servis ücretlerimiz ve tecrübeli teknik kadromuzla kaliteli işçilik servisi veriyoruz. Sıhhi tesisat arıza bozukluklarında bizeden hizmet alın sorundan bir kaç dakika içinde kurutulun.

Mutfak & Banyo Sıhhi tesisat işleri beceri ve yetenek ister. Bir çok kişi bu alanda hizmet versede karşınıza ciddi masraflar çıkarabilir. Ustasından hizmet almanız durumunda kırmadan, dökmeden, ekstra masraf oluşmadan tamir ve onarım yapılır.  Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat arızalarında gece gündüz tamir onarım için bizi arayabilirsiniz.

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı gelişi güzel işlemlerle giderlecek sorunlar değildir. Kısa bir araştırma yaparsanız su kaçağı sorunu yaşayanların bir çok olumsuzlukla karşılaştığına şahit olabilirsiniz. Su kaçağı bulma uzmanlık ister ve sadece buda yeterli olmaz. Firmamız su kaçağı tespiti için özel ekipman ve teknolojik cihazlardan fayadalanır.

Yoncu tesisat kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verir. Fayans ve zeminlerde komple kırma dökme işlemi asla yapmaz. Su kaçağını tespit ederken yerinize özel bilgisayarlı yada kameralı cihazlarımızı getiririz.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Okmeydanı Klozet Açma

Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? diyorsanız profesyonel destek almanız önemlidir. Her ne kadar evde yapabileceğiniz bazı yöntemler olsa daha kötü sonuçlarda çıkabilir. Bu sebeple tesisat işlerinde uzmanlık son derece önemli bir konudur.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işçilikle sizlere hizmet sunar. Klozetin tıkanmasına neden olan cisimlerin yerini tespit eder ve sonrasında açma şilemi yaparız

Okmeydanı Tesisat Hizmetlerimiz

Okmeydanı semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Okmeydanı Tıkalı Gider Açma

Tıkalı giderler açılırken sıradan yöntemler uygulanmamalıdır. Kalıcı çözümler bekliyorsanız mutlaka öncelikle tıkanma yeri tespit edilmeli sonrasında tıkanıklığı neden olan cisim sistem dışına atılmalıdır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Okmeydanı Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Okmeydanı su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Okmeydanı Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir