Pendik Tesisatçı

Pendik Su Tesisatçısı

Tesisatlarda arıza oluştuysa sizlere kısa sürede ulaşacak yakındaki tesisatçıyız. Tesisat tamir onarım için Pendik Tesisatçı ekibimize 0538 293 26 16 telefon numarası üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Ufak, büyük basit zor demeden her tesisat sorununda adrese geliyoruz. Hafta içi ve Hafta sonu İstanbul Pendik ilçemizde her müşterimize hizmet sağlıyoruz.

Eski tip daireler, binalar ve yapılarda tesisat arızaları yeni binalara göre daha sık yaşanır. Pendik her ne kadar bir çok bölgesi kentsel dönüşüm alanında olsa da hala ciddi tesisat sorunları yaşayan yapılar vardır. Firmamız hem iş yeri hemde konutlar için haftanın 7 günü Pendik ve civarında adrese gelmektedir.

Pendik Su Tesisatçısı

Pendik Su Tesisatçısı

Yoncu tesisat daima hazır gezici tesisat mobil ekipleri ile sizlere en hızlı şekilde ulaşır ve sorunlardan kurtarır. Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık problemi yaşıyorsanız bizi arayınız. Pendik merkez ve semtlerinde hafta sonu dahil ful servis vermekteyiz.

Su tesisatçısı bulmak için dışarda ve civarda arama yapmanıza gerek yok! Firmamız telefonundan şimdi arayın bir kaç dakika içinde vereceğiniz adrese servisimiz ulaşsın.

Pendik Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Islak zemin alanında oluşan tesisat problemleri de sıhhi tesisat alanına girer. Mutfak ve banyolar tesisat arızalarının merkezi durumundadır. Sıhhi tesisat işleri bir çok kişi tarafından bazen önemsenmez ancak ciddiye alınmaması durumunda ciddi masraflar çıkarır. Bu sebeple mutlaka arıza yaşandığında hemen sorun girilmesi gerekir.

Daire içinde, dükkanlarda, ofis ve mağzalar gibi her alanda sıhhi tesisatçımız adrese geliyor. aMusluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunları en uygun servis tamir ücretleri ile giderilir. Sıhhi tesisat servisine ihtiyacınız varsa sizlere bir kaç dakika da ulaşabilecek mesafedeyiz.

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik İstanbul içinde en çok su kaçağı bulma hizmeti verdiğimiz bölgelerden biridir. Su kaçağı en çok eski yapılarda yada hatalı tesisat sistemlerinde ortaya çıkar. Su kaçağı varsa sorun büyük demektir. Önlemi hemen alınmalı ve sorun acil giderilmesi gerekir. Su kaçağı bulma servisi firmamızda 7/24 aralıksız tam mesai çalışmaktadır. Sizden gelen su kaçağı şikayetlerinde hemen geliyoruz.

Yoncu Tesisat bünyesinde su kaçağı işleri için özel eğitimli ve donanımlı personelleri barındırmaktadır. Kullanmış olduğumuz özel teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Pendik Su Tesisat İşleri
0000
Pendik Tıkanıklık Açma
0000
Pendik Su Kaçağı
000
Pendik Sıhhi Tesisat

Pendik Klozet Açma

Klozet musluğu tamiri başta olmak üzere klozet için gerekli her iş için desteğimiz vardır. Klozet tıkanma şikayetlerinizde, klozet musluğu ve sifon sorunlarında uzmanlarımız sizlere hemen ulaşır sorunu giderir. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda Pendik ve çevre bölgelerdeki müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Pendik Tesisat Hizmetlerimiz

Pendik ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Pendik Tıkalı Gider Açma

Atık su giderleri ve temiz su kanalları her zaman tıkanmaya müsaittir. Yapıların binaların yapım aşamasında kullanılmış olan yetersiz kalitedeki malzemeler tıkanmaya sebep olmada birincil nedendir. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma sorunları yaşadığınızda yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden arızayı giderir. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Pendik Tesisatçı Telefonu

Pendik ve civar ilçelerde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Pendik su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Pendik su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir