Sancaktepe Tesisatçı

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Evinizin ve iş yerinizin tesisat sorunlarında profesyonel ekiplerimizle nitelikli çözümler sağlarız. Sancaktepe Tesisatçı telefon 0538 293 26 16 hattımızdan gün her saati bize ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü aktif tesisatçı ustalarımızla her tür işinizde gelir ve sorunu gideririz.

Daireler, apartmanlar, depolar, özel mülk ve çeşitli yapılarda tesisat arızalarına kısa sürede çözüm getiriyoruz. Özel teçhizat ve donanımlı gelir dakikalar içinde tamir onarım yaparız.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Yoncu tesisat su tesisatçısı servis işlerini yıllardır kusursuz şekilde müşterilerine sağlar. Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık problemi yaşıyorsanız bizi arayınız. Sancaktepe merkez ve semtlerinde hafta sonu dahil ful servis vermekteyiz.

Su tesisatçısı aramaya son! Cadde ve sokaklarda usta aramayın. Firmamız telefonundan şimdi arayın bir kaç dakika içinde vereceğiniz adrese servisimiz ulaşsın.

Sancaktepe Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Banyonuzdaki tesisat arızaları, mutfaktaki her tür tesisat sorununda sıhhi tesisat uzmanlarımız yardımınıza koşar. Sıhhi tesisat bizim işimiz. Birden fazla aracımız ilçemizdeki tüm semt ve mahallelere her gün servis imkanı sağlamaktadır.

Konut içinde, dükkanlarda, ofis ve mağazalar gibi her alanda sıhhi tesisatçımız adrese geliyor. Musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunları en uygun servis tamir ücretleri ile giderilir. Sıhhi tesisat servisine ihtiyacınız varsa sizlere bir kaç dakika da ulaşabilecek mesafedeyiz.

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe su kaçağı servis ekibi vardiyalı sistemle gece gündüz aralıksız çalışır. Su kaçağı yeni veya eski her yapıda zamansız oluşabilir. Su kaçağı yaşanıyorsa sorun büyük ve ciddi demektir. Önlemi hemen alınmalı ve sorun acil giderilmesi gerekir. Su kaçağı bulma servisi firmamızda 7/24 aralıksız tam mesai çalışmaktadır. Sizden gelen su kaçağı şikayetlerinde hemen geliyoruz.

Yoncu Tesisat bünyesinde su kaçağı işleri için özel eğitimli ve donanımlı personelleri barındırmaktadır. Kullanmış olduğumuz özel teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Sancaktepe Su Tesisat İşleri
0000
Sancaktepe Tıkanıklık Açma
0000
Sancaktepe Su Kaçağı
000
Sancaktepe Sıhhi Tesisat

Sancaktepe Klozet Açma

Klozet musluğu tamiri ve tıkanma arızaları başta olmak üzere her işi yaparız. Klozet tıkanma sorunlarınızda, klozet musluğu ve sifon sorunlarında uzmanlarımız sizlere hemen ulaşır sorunu giderir. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda Sancaktepe ve çevre bölgelerdeki müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Sancaktepe Tesisat Hizmetlerimiz

Sancaktepe ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Sancaktepe Tıkalı Gider Açma

Atık su giderindeki tıkanma ve temiz su hatlarında tıkanam her zaman oluşabilir. Yapıların binaların yapım aşamasında kullanılmış olan yetersiz kalitedeki malzemeler tıkanmaya sebep olmada birincil nedendir. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma sorunları yaşadığınızda yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden arızayı giderir. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Sancaktepe Tesisatçı Telefonu

Sancaktepe ve yakın ilçelerde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Sancaktepe su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Sancaktepe su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir