Şirintepe Tesisatçı

Şirintepe Tesisatçı & 7/24 Su Tesisatçısı

Şirintepe semti için tesisat arızalarında gün boyu ekip gönderiyoruz. Şirintepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Tesisatçı numarası 0538 293 26 16 olup 7/24 hizmet alınabilir. Daire içinde oluşan tesisat arızaları, boru patlağı, kalorifer tesisat sorunları dahil tümünde hızlı servisimiz vardır.

Şirintepe su tesisatçısı olarak 2022 yılında tüm müşterilerimize ekonomik en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Yoncu Tesisat Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla ve işçilik garantili hizmetleri sağlar.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Şirintepe Su Tesisatçısı

Mahallenizin tesisatçı firması ile çalışın. Ufak veya kapsamlı demeden her tesisat probleminde adrese gelmekteyiz. Teknisyenlerimiz ve tesisat ustalarımız sektörün en tecrübelileri olup garantili işçilikle hizmet alırsınız. Firmamız bünyesinde iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve diğer tüm yapılar için tesisat arıza tespiti & tamir onarım hizmeti verilir.

İstanbul Yoncu Tesisat ekibimizden 7/24 hizmetimiz Kağıthane semtlerinin hepsinde verilmektedir. Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Şirintepe mahallesi su tesisatçısı sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Şirintepe Su Tesisatçısı

Şirintepe Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat, Kalorifer tesisatı, kombi tesisatı uzmanlık alanlarımız içinde yer alır. Mutfak & Banyo Sıhhi tesisat arızalarında hızlı bir şekilde hemen vereceğiniz adrese geliriz. 20 yıllık tesisatçıdan en ekonomik fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan hizmet alın. Hızlı hizmet, %100 garantili tesisatçı işçiliği, müşteri memnuniyeti yüksek servis için Yoncu tesisat uzmanlarını tercih edin.

Yıllardır en iyi yaptığımız için sizlere en uygun fiyatla sağlıyoruz. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların tümündeki arızalar gelmekteyiz. En çok bize ulaşan sorunlar olan musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız.

Sıhhi tesisat sorunları kesinlikle ciddiye alınmalı ve vakit kaybetmeden tamir & onarım yapılmalıdır. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Şirintepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ve tesisat borularından patlak öncelikle yer tespiti sonrasında tamir onarım ile giderilir. Kırmada dökme olmadan tespit yapılırken ciddi su kaçağı arızalarında kısmi kırım yapılarak sorun giderilebilir. Bazı tesisatlar için özel kimyasal yapıştırıcı ve kapatıcılarla kırmadan tamir işlemide yapılabilir.

Yoncu tesisat müşterilerine su kaçağı bulmak için özel son teknoloji ekipman ve cihazlarla hizmet verir. Firmamızın önceliği su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile bulur ve sonrasında alana ulaşıp tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor
  • Şirintepe Plumber

Şirintepe Klozet Açma

Şirintepe mahallesinde klozet arızaları ve tıkanmalarında adrese en hızlı ulaşacak tesisat servisi biziz. Tıkalı klozetler için hemen gelir ve bir kaç dakikada açım yaparız. Klozet içine bilerek yada istemeyerek atılan peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimler tıkanmaya neden olur. Klozet tıkanma açma servisimiz sizlere ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük çaptaki tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Şirintepe Klozet Açma

Şirintepe Tesisat Hizmetlerimiz

Şirintepe semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Şirintepe Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanmaları her ne kadar sık yaşanmasada oluşum durumunda yaşam alanlarında sıkıntılar yaratır. Bundan dolayı mutlaka ilk fark edildiğinde hemen tesisatçı çağrılması gerekir. Daha büyük ciddi sorunlar oluşmaması için bizi arayın bir kaç dakika içinde gelip sorunu ortadan kaldıralım. Yoncu tesisatın tıkanma arızalarında kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Şirintepe Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Şirintepe su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Şirintepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir