Sultangazi Su Tesisatçısı

Sultangazi Su Tesisatçısı

4.9/5 - (49 votes)

Acil tesisatçı bulmanız gerekiyorsa evinizden çıkmadan bizi arayın hemen gelelim. Sultangazi Su Tesisatçısı 7/24 Acil Tesisatçı Çağırın ve yaşadığınız sorundan en iyi işçilik kalitesi ile kurtulun. Yoncu tesisat müşterilerine Acil tesisatçı hizmetini bütçelerine uygun en ekonomik fiyatlarla sağlamaktadır. Bize ulaşmak için 0538 293 26 16 numaradan aramanız yeterlidir.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Siz hiç bir şey yapmasanız da evinizin tesisatında zamanla arıza ve sorunlar çıkabilir. Sultangazi tesisatçı ekibimiz karşınıza çıkabilecek her tesisat sorununu giderir ve kalıcı çözümler sunar. 7/24 tesisatçı servisimiz ilçemizde her semte vardır.

Sultangazi Tesisatçı

Su tesisatı işinizi en hızlı ve işinin ehli uzmanlarımızla kısa sürede yapıyoruz. Su tesisatçısı hizmetimiz eviniz için, iş yeriniz yada özel mülkleriniz için verilmektedir. Su kaçağı bulma, tesisat onarım ve tamiri, petek temizleme, kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı servisimizde bulunmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası Sultangazi ilçesinde yılın her günü aktif tesisat şirketiyiz. Yoncu tesisat bölgemizde şimdiye kadar binlerce müşterimize sorunsuz ve kaliteli hizmet vermiştir.

Sultangazi Tesisat Tamir İşleri

Sultangazi Tesisat Tamir İşleri

Tesisatlar da arıza tespiti, bulunan arızanın tamiri, parça değiştirme ve bakım hizmetlerinde en iyi uzmanlarımız tarafından yapılır. Basit musluk vana arızalarından gider ve tıkanıklıklara kadar her türdeki tesisat sorununda bizlere ulaşınız.

Binanızdaki Musluk, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sıhhi tesisat bölgesi alanına girer. Bu alanlardaki tüm hata ve arızalarda uzun ömürlü tamir onarım sağlarız.

Sultangazi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Daire içinde gözle görülmeyen yerlerde su kaçağı ve su sızıntıları oluşur. Su kaçağını bulmak için bazen ustanın teknik başına becerisi yetmez. Özel cihazlar bu alanda yıllardır üretilmektedir. Firmamız Yoncu tesisat bünyesinde de özel görüntülü cihazlar bulunmaktadır. .

Alt kattaki daireye sizin dairenizden su sızıntısı varsa bu su kaçağına işaret edebilir. Banyonuzdan alt kat dairenin alanında su damlacıkları beliriyorsa yine sizin dairenizde tesisatta kaçak olduğu anlamına gelir.

Sultangazi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Klozet Tıkanıklığı Açma

Ev içinde kullanılan klozetlerin tıkanması hayatın ciddi anlamda kötü etkiler. Bu bakımdan eğer klozet tıkanmaları yaşanmasın istiyorsanız kullanıcı olarak oldukça fazla dikkat etmeli yabancı isimleri klozet içine atmamalıksınız. Klozet tıkanmaları firmamız uzmanları tarafından özel ekipman ile adresinize gelip özel cihazlar yardımı ile kolayca açılmaktadır.

Sultangazi Tesisatçı Firması Hizmetleri

Sultangazi tesisat hizmetlerimizde kombiden, su kaçağına, tıkanıklıktan petek temizlemeye kadar her tür işçilik hizmeti verilmektedir.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Sultangazi Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanmaları sık oluşmasa da binaların ömrü içinde bir kaç defa yaşanan sorunların başında gelir. Giderlerin tıkanıklığı oluşmasına neden olan şeyler atılan yabancı maddeler olsa da yapım aşamasında kullanılan nitelikli ve kalitesiz malzemeler ve ürünlerde tıkanmaya sıkça sebep olmaktadır.

Yoncu tesisat şirketimiz gider tıkanması sorunlarında sizlere en hızlı hizmeti sağlar. Logar, pisuvar, pimaş ve mazgalların tıkanma problemleri için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sultangazi En Yakın Tesisatçı

Bazen acil tesisatçı gerektiğinde mahallede yada evinizin yakınında tesisatçı bulmakta zorlanabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan bizlere telefonla ulaşıp adresinize profesyonel tesisatçı çağırabilirsiniz. Mobil servis araçlarımızla İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasından birden fazla noktada hizmet vermekteyiz.

Sultangazi su tesisatçısı hizmetlerimiz eviniz ve iş yerinizin tüm tesisat, kombi, petek, gider ve boru tesisat arızalarına sağlar. Sultangazi 7/24 aralıksız tesisat ekibine 0538 293 26 16 numaramızı arayarak hemen ulaşabilirsiniz..


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir