Tavandan Akan Su Nasıl Kesilir?

Tavandan Akan Su Nasıl Kesilir? 4 Adımlı Çözüm

Tesisat arızalarından birisi olan su kaçağı, tavan veya duvardan suyun çıkması ve yayılması ile olumsuz durum oluşturmaktadır. Tavandan Akan Su Nasıl Kesilir? sorusuna cevap arayanlar genelde ilk defa bu sorunla yüzleşen yaşı sahipleridir. Bireysel ve kişisel olarak yapabileceğiniz pek fazla bir şey bulunmamakta olup acilen üst kat gerekirse komple bina su vanasının kapatılması gerekir.

Tavandan akan suyun kesilmesi için oluşan arızanın tespit edilmesi ve tesisat borularının itinalı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Özel kameralı ve teknolojik cihazlarla yapılacak su kaçağı bulma işlemleri ile kaçak bulunur ve sonrasında tesisat arızası için onarım hizmeti sağlanır. Tesisat konusundaki deneyimli ustalar tavandan akan suyun kaynağını bularak hızlı şekilde müdahale etmektedir.

  1. Üst katta su kaçağı tespiti hizmeti mutlaka yapılmalıdır
  2. Gözle görülmeyen noktalardaki sorunların tam tespiti için kameralı görüntülemeli cihazlar kullanılmalıdır
  3. Yakın alanlarda olmayıp uzak kısımlardaki su sızıntı ve kaçakları için termal veya akustik ses dinleme cihazları ile kaçak bulunmalıdır
  4. Bulunan kaçağın hemen tamir edilmesi gerekir. Boruların değişimi kalıcı çözümler sağlayacaktır.

Neden Tavandan Su Akar?

Neden Tavandan Su Akar?

Tesisat boruları belli zamanlarda kırık veya çatlak nedeniyle su akıtarak büyük bir problem yaratmaktadır. Kişilerin mağduriyetine veya komşuların rahatsız olmasına sebep olan tavandan su akma durumu için basit işlemler değil sorunu tümden çözecek profesyonel destek alın. Firmamız İstanbul içinde bugüne kadar sayısız su kaçağı bulma hizmeti vermiştir. Su kaçağı bulunduktan sonra dilerseniz uzman tamir ekibimizle hemen tamir onarım hizmetide sağlamaktayız.

  • Üst katta yapılan tadilat işlemlerinde zarar gören borulardan kaynaklı su kaçağı oluşabilir
  • Yukarıdaki dairenin tuvalet tıkanıklığı nedeni ile sızıntılarda alt daireyi etkileyebilir.
  • Eskiyen veya yıpranmış olan tesisat ve borular çatlayabilir ve sızıntı oluşturabilir.
  • Yeni binalarda tesisat yapım aşamasında oluşan işçilik hatalarından kaynaklı sorunlarla su akıntısı yaşanabilir
  • Bina tesisatında kullanılan kalitesiz ve yetersiz malzemelerden kaynaklı su akıntıları oluşabilir.

Her tesisatçı veya su kaçağı firması Tavandan Akan Su Nasıl Kesilir? sorununuza çözüm sağlayamaz. Bu tür arızalar genelde teknik bilgi ve cihaz kullanımı gerektirmektedir. Sıhhi tesisatçılarda çözümlenmesi epey zordur. Bu nedenle sorun daha büyümemesi ve daha fazla maliyetli zararlar görmek istemiyorsanız bizlere ulaşınız.

Profesyonel Su Kaçağı Bulma İşlemi

Su tesisatlarının arızalandığı durumlarda tesisattaki çatlak veya kırık, suyun sızmasına neden olmaktadır. Su kaçağı bulma işlemleri için, işinde ehil olan tesisat ustaları profesyonel bir şekilde cihaz kullanımı ile kolaylıkla sorunun kaynağını bulmaktadır.

Tamirat ve onarım gibi işlemler su kaçağının yaşandığı yerde yapılarak en iyi şekilde tamirat hizmeti verilmektedir. Tavandan akan suyun sebebi ortadan kaldırılınca hiçbir olumsuz durum kalmamaktadır. Su tesisatının arızalı veya onarılması gereken yerleri tesisat ustalarının başarılı çalışmaları ile özenli bir şekilde yapılır.

Kırık veya çatlak gibi sebeplerden dolayı su akıtan tesisat boruları, tavan veya duvar gibi yerlerden su sızmasına sebep olacaktır. Özenle tamir hizmeti verildiğinde, tesisat problemleri halledilmiş olmaktadır. Her tür arızalarda en deneyimli tesisatçı ekibimizle sizlere en güvenilir ve garantili çözümleri sunuyoruz.

Güvenilir Tesisat Hizmetleri

Su kaçağı tespiti yapıldığında cihaz sayesinde kaçak olan yer hemen belli olmaktadır. Erken şekilde yapılan müdahale ile duvardan akan suyun kesilmesi sağlanarak kişilerin sorununa çözüm üretilmektedir.

Tesisat ustasının deneyimi ve iş tecrübesi tavandan akan suyun kolaylıkla tamir edilmesini sağlayacak önemli bir detaydır. Yeterli ekipmanlar eşliğinde yapılan tesisat işlemleri ile tavandan akan su kesilerek problem kalmayacak şekilde hizmet verilmektedir.

En iyi hizmet kalitesi ile çalışan Yoncu tesisat ekibinin yapacağı tamir ve onarım işlemleri ile sizlere kalıcı çözüm sağlamaktadır. Tesisatı ile ilgili her türlü problemin kolaylıkla çözüldüğü firmamızdan, su kaçağı bulma ve tespiti gibi işlemler için profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Tavandan Su Akıyorsa Tesisatçı Çağırın

Tavandan Su Akıyorsa Tesisatçı Çağırın

Büyük hasarların ve tadilat masraflarının çıkacağı sorunların başında tavandan gelen su akıntıları oluşturur. Hem kendi daireniz için sorun teşkil ederken hemde alt kattaki daire için ciddi bir zarar anlamına gelebilir. Bu nedenle bu tür sorunlarda basit ve geçici çözümlerden bahsedilemez. Mutlaka işin ehli firma ve uzmanlardan hizmet almanız gerekmektedir.

İstanbul Yoncu tesisat firmamızda mutfak su kaçağı sorunları, tuvaletten alt kata su sızması, banyo su sızıntıları ve kaçakları, çatı, tavan, bina bodrum ve depo gibi alanların tümünde işlem yapıyoruz. Firmamız ayrıca bireysel daire sahipleri dışında ticari mekan ve alanlar için çözümler sunmaktadır. Tavandan su akıyorsa vakit kaybetmeden 0538 293 26 16 numaradan bizlere ulaşınız. Sizlere en yakındaki tam donanımlı servis aracımızla hemen vereceğiniz adrese ulaşırız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.