Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamiri

5/5 - (73 votes)

Tesisatlarınızdaki arızaları profesyonel ekiplerimizle aynı gün gideriyoruz. Ümraniye Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamiri için hem ekonomik ücretlerle işçilik sağlıyor hemde kırmadan dökmeden özel ekipman yardımı ile profesyonel işçilik sağlıyoruz. Acil tesisatçı eviniz ve iş yeriniz için her zaman gerekebilir. 0538 293 26 16 numaramız sürekli açık ve sizlerden çağrı beklemektedir.

Tesisatında arıza yaşanmayan yapı ve daire yoktur. Farklı sebep ve nedenlerle tesisatlar belirsiz zamanlarda arıza yapabilir. Bir çok arıza basit işlemle giderilirken bazı tesisat sorunları ciddi uğraş ve emek ister. Firma bünyemizde her tesisat sorununa çözüm sunacak kalitede ekibe ve ekipmana sahibiz.

Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye semt ve mahallelerinde evlerde, iş yerlerine, mağazalara, depolara, fabrika atölye, okul ve tüm kamusal yapıların tesisat işleri yapmaktayız. Ufak iş veya büyük iş demeden tüm müşterilerimizin yardımına koşuyoruz. Su tesisatçısı için ayrı birimlerimiz bulunurken Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı için ayrı ayrı uzmanlarımız vardır.

Ufak büyük demeden tüm tesisat problemlerinizde uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz . Yoncu tesisat işçilik kalitesi dün olduğu gibi bugünde en üst seviyelerde olup her sorununuzda aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Ümraniye Tesisat Tamir İşleri

Ümraniye Tesisat Tamir İşleri

Sıhhi tesisat deyip geçmeyin. İşçiliğine güvenmediğiniz kimselere tesisat tamiri yaptırmayınız. Yapılacak en ufak sıhhi tesisat tamir onarım hataları sizlere pahalıya patlayabilir.

Daire ve yapılardaki Musluk, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sıhhi tesisat alanı içerisinde yer alır. Bu bölgelerdeki tüm hata ve arızalarda bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı basit bir tesisat arızası değildir. Erken önlenememesi durumunda sizlere ciddi zararlar verebilir. Her daire sahibi su kaçağına maruz kaldığını hemen göremeyebilir. Kendini farklı yerlerde gösteren su kaçağı bazen duvarlarda kararma, bazen tavanda damlacık, bazende rutubet oluşması ile gösterir. Yinede kesin bir kanıya varmak için bu etkenlerin oluştuğu bölümler kameralı sistemlerle taranmalıdır.

Alt katınızda bulunan daireye sizin dairenizden su akıntısı varsa bu su kaçağına işarettir. Yine Banyodan alt kattaki dairenin alanında su damlacıkları beliriyorsa yine sizin dairenizdeki tesisatta bir kaçak olduğu anlamına gelir.

Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozetin tıkanması günlük yaşamı son derece kötü etkileyeceği gibi daireninde sağlıklık bir yaşam alanı olmasını sağlar. Bu nedenle bu sorunu yaşıyorsanız hiç beklemeden tesisatçı çağırmanız ve klozeti açtırmanız gerekir. Klozet tıkanmaları elbette bir şekilde açılacaktır ancak bunun doğru yol ve yöntemi kırmadan dökmeden teknolojik ekipmanlar kullanımından geçmesidir.

Ümraniye Tesisatçı Firması Hizmetleri

Ümraniye tesisatçı hizmetlerimizde kombide, su kaçağına, tıkanıklıktan petek temizlemeye kadar her tür işçilik hizmeti verilmektedir.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Ümraniye Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı yaşam alanı dairelerde sıkça görülen tesisat arıza ve sorunlarının başında gelir. Giderlerin tıkanmasında en büyük neden atılan yabancı maddeler olsa da yapım aşamasında kullanılan yetersiz ve kalitesiz malzemelerde tıkanmaya sıkça sebep olmaktadır.

Yoncu tesisat firmamız uzmanları tüm gider sorunlarında sizlere en hızlı hizmeti sağlar. Logar, pisuvar, pimaş ve mazgalların tıkanma problemleri için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ümraniye En Yakın Tesisatçı

Tesisatçıyı dışarda sokaklarda ve caddelerde saatlerce aramayın. Firmamız telefon numaralarından bizleri arayın tesisatçı bir kaç dakika içinde vereceğiniz konumda olsun. Adresinize en yakındaki tesisatçıyız. Saat kaç olursa olsun tüm tesisat işleriniz için gelmekteyiz. Yerinizden kalkmadan bizi numaramızdan arayıp işinde en iyi tecrübeli tesisatçı kapınızda olsun.

Ümraniye su tesisatçısı ekibimizde eviniz ve iş yerinizin tüm tesisat, kombi, petek, gider ve boru tesisat arızaları giderilmektedir. Ümraniye 7/24 aralıksız tesisat servisini 0538 293 26 16 numaramızı arayarak hemen alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir