Yakuplu Tesisatçı

Yakuplu Tesisatçı

İş yeri, depo, fabrika ve konutlarda tesisat arızalarında profesyonel servis sağlıyoruz. Yakuplu Tesisatçı & Su Tesisatçısı 7/24 adrese servisimiz vardır. Haftanın 7 günü bölgeye tesisatçı göndermekteyiz. Acil tesisatçı gerekiyorsa hemen 0538 293 26 16 çağrı merkezinden bize ulaşın.

Yakuplu su tesisatçısı servisimiz 15 dakika da adresinizde. Yoncu Tesisat Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla ve işçilik garantili hizmetleri sağlar.

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Yakuplu Su Tesisatçısı

Su tesisat arızaları eski veya yeni tip binaların tümünde oluşabilir. Kimi tesisat arızası küçük çapta olup kimi tesisat problemleri ciddi sorun teşkil eder. Firmamız bünyesinde iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve diğer tüm yapılar için tesisat arıza tespiti & tamir onarım hizmeti verilir.

Tesisat servisi 7/24 hizmetimiz Beylikdüzü semtlerinin hepsinde verilmektedir. Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Yakuplu mahallesi su tesisatçısı sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Yakuplu Su Tesisatçısı

Yakuplu Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işlerini 20 yıla yakın süredir aralıksız sağlıyoruz. Kalorifer tesisatı, kombi tesisatı ve sıhhi tesisat işlerininin her birinde ayrı uzmanlarımız bulunmaktadır. İstanbul içinde en yaygın hizmeti tecrübesi yüksek teknik personellerle sağlıyoruz.

Evinizin ve ticari mülkünüzün her sıhhi tesisat sorununda uzun ömürlü kalıcı tamir onarım desteği alın. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Yakuplu Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günümüzde binalar için ciddi tehdit oluşturan son derece büyük sorunlardan biridir. Her su tesisatçısı su kaçak işlerinde %100 çözüm sunamaz. Su kaçağı bulma işleri sıhhi tesisat işlerine de benzemez. Ayrı bir uzmanlık ve birikim gereklidir. Yetersiz kişilerden hizmet almanız durumunda bir çok yerde boş yere kırma dökme yaşanabilir.

Yoncu tesisat müşterilerine su kaçağı bulmak için geliştirilmiş özel ekipman ve cihazlarla hizmet verir. İlk önceliğimiz su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile bulur ve sonrasında alana ulaşıp tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Yakuplu Su Kaçağı Tespiti

Yakuplu Klozet Açma

Klozetler zamanlı zamansız tıkanabilir. Klozet içine bilerek yada istemeyerek atılan peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimler tıkanmaya neden olur. Klozet tıkanma açma ekibimiz vereceğiniz ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük boyutlu tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Yakuplu Tesisat Hizmetlerimiz

Yakuplu semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Yakuplu Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanması yaşam alanlarını yaşanmaz hale getirir. Her kaybettiğiniz dakika sorunun daha da büyümesine neden olur. Daha büyük ciddi sorunlar oluşmaması için bizi arayın bir kaç dakika içinde gelip sorunu ortadan kaldıralım. Yoncu tesisatın tıkanma arızalarında kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Yakuplu Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Yakuplu su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Yakuplu Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir