Zeytinburnu Tesisatçı

Tesisat sorunlarında hızlı çözümler için Zeytinburnu Tesisatçı olarak 0538 293 26 16 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli işçilik sunuyor, konutlardaki arızaları gecikmeden çözüyoruz. Basit gibi görünen sorunlar, zamanla maliyetli problemlere dönüşebilir. Hemen arayarak uzun ömürlü çözümlerle sorunları ortadan kaldırın.

zeytinburnu sıhhi tesisatçı

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Yoncu Tesisat, 20 yıllık deneyimiyle sadece bina tesisatlarında hizmet veriyor. Binlerce kez garantili işçilik sağlayan firmamız, müşterilerimizin tesisat arızalarında güvenle tercihi olmuştur. Boru tesisatı hataları, su kaçağı tespiti, kombi bakımı gibi pek çok alanda hizmet sunuyoruz. Eğitimli personelimizle, modern teknikleri kullanarak sorunlara hızlı çözümler sunuyoruz.

Zeytinburnu Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat su kaçak ve tıkanıklık sorunlarına göre hasarsız ve kolay diyebileceğimiz tesisat işleridir. Ancak bu durum asla önemsenmeyecek anlamına gelmez. Sıhhi tesisata dair ne gibi sorun yaşarsanız yaşayın bizden haftanın 7 günü destek alabilirsiniz. Musluk, vana, klozet, lavabo ve diğer tüm arızalarda vakit kaybetmeden bize ulaşınız.

Su tesisatındaki arızalarda çözüm üretmezseniz yaşam kalitesini oldukça düşürür. Binalarda musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızaları yaşanması en olası durumlardır. Sıhhi tesisat arızası için tamir onarım hizmeti veren en yakındaki tesisat ekibiyiz.

zeytinburnu su tesisatçısı

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Yapınızda su kaçağı ile karşılaşırsanız en ciddiye almanız gereken durumdur. Geç kalınması halinde maliyeti en yüksek tesisat arızalarının başında gelir. Su kaçağı varsa bu alanda uzman kişilerden hizmet alınmalıdır. Sadece tesisat ustası beceri su kaçağı bulma için yeterli olmaz. Kırmadan su kaçağı tespiti için kesinlikle cihaz kullanımı yapan firmalardan hizmet alınız.

Yoncu Tesisat su kaçağı ve su sızıntısı bulma işlerinde özel üretilmiş kameralı sistem cihazlarla tespit işlemi yapar. Teknisyenlerimiz kameralı, ses dinleme cihazlarımız ile gelir ve su kaçağını kırmadan bulur. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.

Zeytinburnu klozet açma

0000
Zeytinburnu Su Tesisat İşleri
0000
Zeytinburnu Tıkanıklık Açma
0000
Zeytinburnu Su Kaçağı
000
Zeytinburnu Sıhhi Tesisat

Zeytinburnu Klozet Açma

Klozet arızaları ev hayatını yada ticari hayatı son derece olumsuz etkiler. Klozet arızaları yapılarda konutlarda sık görülen arızalar arasında yer alır. Kimi zaman tıkanma kaynaklı kimi zamanda ana tesisat hatlarındaki sorunlardan kaynaklı arıza yapabilir. Tamir onarım ve değişim gereken her durumda sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Zeytinburnu Tesisat Hizmetlerimiz

Zeytinburnu ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Zeytinburnu Tıkalı Gider Açma

Temiz ve pis su gideleride zaman zaman tıkanma yapabilir. Bazen sizlerden kaynaklı sebeple bazende çevresel etkenlerden ötürü gider tıkanmaları yaşanmaktadır. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Zeytinburnu Tesisatçı Telefonu

Zeytinburnu tüm semt ve mahallelerinde merkez bölge tesisat firmasıyız. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Zeytinburnu su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Zeytinburnu su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir