Ataşehir Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Evlerin ve iş yerlerinin tüm tesisat problemlerini deneyimli ustalarımızla gideriyoruz. Ataşehir Tesisatçı & Su Tesisatçısı çağırmak için 0538 293 26 16 bu numaradan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Acil durumlarda gece saatlerinde dahi adresinize gelmekteyiz.

Tesisat arızasının nede zaman ve neden kaynaklı olacağı çoğu zaman belli olmaz. Eski veya yeni yapılarda her zaman tesisat arızası çıkabilir. Yoncu tesisat İstanbul Anadolu yakasında 7/24 aralıksız tesisat servisi hizmeti sunar.

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı

Yoncu tesisat su tesisat işlerinde verimli işçilik ve kalıcı çözümler sağlar. Servis bünyemizde alanında uzman teknisyenler ve ustalar çalışmaktadır Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık sorunu varsa bizi ulaşın.

Su tesisatçısı ihtiyaç durumlarda çevreden tanıdıklarınızdan yardım beklemek yerine bizi arayıp profesyonel tamir onarım hizmetini bütçenize uygun ücretlerle alabilirsiniz. 7/24 Gündüz gece her saat adresinize geliyoruz.

Ataşehir Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisata dayalı arızalarda en uygun ücretlerle tamir onarım hizmeti veririz. Musluk arızasından, vana sorunlarına, lavabodan klozete kadar her arıza bekliyoruz. Mobil gezici tesisat servis aracımız hemen vereceğiniz adrese yönlendirilir.

Evlerde, konutlarda v e şi yerlerindeki sıhhi tesisat arızaları genelde benzerdir. Musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunları sıhhi tesisat alanına girmektedir. Sıhhi tesisat servisine ihtiyacınız varsa sizlere bir kaç dakika da ulaşabilecek mesafedeyiz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı yapılır tahrip eder hata beton ömrünü kısaltır. Su kaçağı varsa hemen önlem alınmalıdır. Fark ettiğiniz su kaçağında vakit kaybetmeden bizi arayınız. Uzman tesisatçılarımız en kısa sürede özel cihazları adrese gelip su kaçağını bulmaktadır.

Yoncu Tesisat su kaçak ve su sızıntılarında deneyimli kadroları ile sizlere hizmet sunar. Firmamıza ait özel teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Ataşehir Su Tesisat İşleri
0000
Ataşehir Tıkanıklık Açma
0000
Ataşehir Su Kaçağı
000
Ataşehir Sıhhi Tesisat

ataşehir su kaçağı tespiti

Ataşehir Klozet Açma

Klozet musluğu tamiri ve klozet tıkanma açma servisimiz 7/24 ilçemizde görev yapmaktadır. Klozet tıkandıysa, klozet musluğu ve sifon çalışmıyorsa uzmanlarımız sizlere hemen ulaşır sorunu giderir. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda Ataşehir ve çevre bölgelerdeki müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Ataşehir Tesisat Hizmetlerimiz

Ataşehir ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Ataşehir Tıkalı Gider Açma

Gideler tıkandıysa sebep aslında bellidir. Tıkanma yaşanıyorsa en büyük neden tesisat içindeki birikinti ve pisliklerdir. Giderlere dikkatsizce atılan yabancı maddeler tıkanmayı oluşturur. Çevresel faktörlerde tıkanma olmasında etkin rol oynar. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Ataşehir Tesisatçı Telefonu

Ataşehir ve civar ilçelerde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Ataşehir su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Ataşehir su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir