Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy su tesisat arızalarında bölgenin yıllardır tesisat işlerine bakmaktayız. Kadıköy Tesisatçı & Su Tesisatçısı Tamir onarım gereken durumlarda 0538 293 26 16 numaradan bize ulaşınız. Tesisat işlerinin her alanında biz varız. Su tesisatı, kombi tesisatı ve kanalizasyon dahil her işinizde garantili işçilik sağlarız.

10 yıldan fazla süredir gezici mobil araçlarımız binlerce Kadıköy sakinine hizmet vermiştir. Firmamız ekipleri işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, okullar ve çeşitli yapılardaki tesisat sorunları içinde hizmet veriyoruz. Hatasız işçilik ve uygun fiyatlarla sizlerde firmamız hizmetlerinden faydalanın.

Kadıköy Su Tesisatçısı

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Kadıköy Su Tesisatçısı

Su tesisatçı çağırmanız gerekiyorsa saat kaç olursa olsun bizlere ulaşarak hizmet isteyebilirsiniz. Birden fazla araç ve tesisat ustamızla sizlere her zor anınızda ulaşırız. Ufak iş büyük iş ayrımı yapmadan vereceğiniz adrese hemen gelmekteyiz.

Su tesisatçısı kapsamında bir çok alanda hizmetimiz vardır. Bunlardan bazıları Boru tesisatları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklıklarının tümü vardır. Yoncu tesisat geniş kadrosu ve alanında uzman teknik personelleri ile sizlere en iyisini sunar.

Kadıköy Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat banyo ve mutfak alanlarında arızaların genel adıdır. Islak zemindeki tesisat sorunları giderler, musluk, tesisat boruları, vana arızaları, lavabo tıkanma benzeri sorunlardır. Su sızmaları ve bozulan her tesisat ekipmanı için adrese gelir sorunu bir kaç dakika da çözeriz.

Sıhhi, tesisat sorunlarınız için tam donanımlı aracımızla gelmekteyiz. Müstakil bina, ticari bina ve her tür yapıdaki musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızaları için yerinizde servis vermekteyiz. Sıhhi tesisat en iyi bildiğimiz iş olup tüm işlemlerimiz işçilik garantilidir.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı herkesin üstesinden gelebileceği tesisat problemi değildir. Su kaçağı diğer her tesisat işine göre farklı uzmanlık gerektirir. Firmamız içinde sadece bu alanda hizmet veren teknik kadrolar barınmaktadır.

Termal kameralı cihazlar, akustik ses dinlemeli ekipmanlar ile yapıya zarar vermeden su kaçağını en kolay şekilde buluruz. Her tesisat firmasında su kaçağı bulma cihazları yoktur ve eski usul yöntemlerle işlem yapmaktadır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.
0000
Kadıköy Su Tesisat İşleri
0000
Kadıköy Tıkanıklık Açma
0000
Kadıköy Su Kaçağı
000
Kadıköy Sıhhi Tesisat

Kadıköy Klozet Açma

Kadıköy klozet açma servisimizde en gelişmiş teçhizatlar bulunmaktadır. Tıkanan klozetiniz varsa bizi arayın hemen gelip dakikalar için sorunu çözümleyelim. Klozet içine istemeyerek atılan her büyük hacimli cisim tıkanıklık yapabilir. Mutlaka klozet kullanımında dikkat edilmeli ve tıkanıklığı sebebiyet verecek maddeler atılmamalıdır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma servisinde %100 garantili işlem yapar. Firmamız ekibi Özel teçhizatları ve tecrübeli uzmanları sizlere gelir kısa sürede sizi yaşadığınız sorundan kurtarır.

Kadıköy Tesisat Hizmetlerimiz

Kadıköy ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Kadıköy Tıkalı Gider Açma

Gide tıkandıysa vakit kaybetmeyin bize ulaşın. Yoncu tesisat uzmanları Tıkanık açma işleminden önce tıkanmanın yerini %100 nokta tespiti yaparak bulur. Bu arıza için sadece personel bilgisi ile değil özel ekipman ve cihazlarla hizmet veririz.

Yoncu tesisat bünyesinde logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler.

Kadıköy Tesisatçı Telefonu

Kadıköy semtleri ve mahellelerinde Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde servisimiz vardır. Tesisat Tıkanıklık, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Kadıköy su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Kadıköy su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir