Tesisat tıkanıklığı açma hizmetimiz hem müstakil yapılarda hemde ticari alanlarda vardır. Tesisatın tıkanmasına neden olan tüm sorunları kısa sürede tespit ediyor ve onarımını sağlıyoruz. eski usul ve yöntemler yerine yeni nesil teknolojik cihazların yardımı ile tıkanılığı buluyoruz. Islak zemin alanları, tuvalet, küvet, lavabo, gider ve kanalizasyon dahil tüm tıkanıklıklarda kesin çözüm sunuyoruz.

Wc tıkanıklıkları, Lavabo tıkanıklığı ve banyo gideri en sık yaşanan durumlardır. Kendi imkanlarınız ve özel kimyasal kullanarak kısa süreli çözümler yerine kalıcı açma işlemi yapıyoruz. Tesisat arızaları içinde en çok ciddiye alınacak sorunların başında tesisat tıkanıklıkları gelir. Tesisat tıkandığında hemen müdahale edilmesi gerekir. Su tesisatçısı kişisel birikimi ile müdahaleden ziyade özel ekipman yardımı ile işlem yapması gerekir.

Yoncu tesisat evinizdeki yada iş yerinizdeki tüm tesisat sorunlarında profesyonel destek sağlar. Bizi arayan tüm müşterilerimize İstanbul içinde bir kaç dakikada ulaşırız. Adresinize gelecek olan Yoncu Tesisat ekiplerimiz tam donanımlı aracımızla gelecek olup kısa sürede sonuç alacaktır. Saat farkı olmaksızın su tesisatçısı tıkanıklık uzmanımıza 7/24 telefonla yada WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tesisat Tıkanıklığı

Tesisat Neden Tıkanır?

Acil Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi

Tesisat Neden Tıkanır?

Tesisatların tıkanmasına bir çok farklı etken neden olabilir. Yeni yapılmış binalarda inşaat öncesinde borular içindeki biriken harç kalıntıları kısa sürede ciddi tıkanmaların oluşmasına neden olmaktadır. Şayet eski bir bina ise buna sebep harç kalıntıları değil giderlere istemli yada istemsiz şekilde atılan artıklar neden olabilmektedir. Çok katlı binalarda ana gider hattında oluşabilecek tıkanıklık bütün daireleri etkileyebileceği gibi tıkanıklığın yakın noktada oluşması sadece sizin dairenizi etkileyecektir.

Su içinde bir çok madde ve atık zamanla bir noktada birikebilmektedir. Özellikle köşe dirsek kısımlarında lavabo, küvet, wc giderinden gelen yabancı maddeler tıkanmaya neden olmaktadır. Kulak temizleme çubukları, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, pet, ambalaj artıkları ve mutfak lavabosundaki yemek artıkları birikinti oluşturur. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi pis su giderinden de yine makine içindeki pislikler tabaka oluşmasına sebebiyet verebilir.

Lavabo Tuvalet Gider Tesisat Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir?

Tıkanma sorunları günümüzün sorunu değil yıllardır yaşanan olumsuz bir tesisat problemidir. Önceleri kullanılan yöntemler ile günümüzdeki teknikler arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Yakın geçmişte en sık kullanılan yöntem klavuz demir ile tıkanıklığın nerede oluştuğu bulunurdu. Uzun bir boyu olsa da derinlerdeki tıkanıklıklar için çözüm değildi. Şimdilerde ise özel gelişmiş kameralı görüntü sağlayabilen cihazlar ve makineler geliştirilmiştir. Firmamız Yoncu tesisat tıkanıklık servisi içinde bu teknolojik cihazların tümü kullanılmaktadır.

Tuvalet, Küvet, Lavabo, Pis su giderlerinin tümünde kameralı cihazların kullanılması mümkündür. Bu cihazlar sayesinde hiç bir şekilde kırma yapılmaz. Tıkanmanın oluştuğu yerin bulunması ile tamir onarımı arasındaki işlem farklıdır. Tespit için cihaz kullanılırken onarımı işçin bireysel işçilik gerekebilmektedir. Buda beraberinde evinizdeki tamirat işlerinin çıkmasına neden olabilir. Firmamız lokal tamir işlemleri ile sizlere ciddi masraflar çıkarmadan onarımını gerçekleştirmektedir.

Tuvalet Tesisat Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tesisat Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanması evinizde yada iş yerinizde en kötü senaryolardan biridir. Tıkanmanın boyutu ciddi ise bireysel işlem ve müdahale yerine profesyonel destek almak şarttır. Yanlış yapılacak tesisat işlemleri daha kötü sonuçların yaşanmasına neden olabilir. İlk defa başınıza böyle bir sorun geliyorsa hemen su vanaları kapatıp tuvaleti kullanmayınız. Çağrı merkezimize olacağınız varsa görüntü gönderip servis isteyiniz. Sizlere hizmet verecek olan tesisatçımız sizlerden alacağı bilgilerle işlem yerine özel ekipman getirecektir.

Tuvalet tıkanmaları için saat ayrımı gözetmeden günün tüm saatlerinde aktif hizmet veriyoruz. İşyerleri için de gün içinde servisimiz vardır. Müşterileriniz rahatsız olmadan bir kaç dakika içinde tıkanmayı bulur ve sorunu ortadan kaldırıyoruz. Evler için verdiğimiz hizmet kadar bir çok firmanın anlaşmalı tesisat tamir firmasıyız.

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

Evlerde lavabolar sıklıkla tıkanabilmektedir. Lavabo gider boruları ana tesisat borusuna ulaşana kadar genelde diğer borulara göre daha ufak veya dardır. Dirsek kısımlarında sıkça görülen tıkanmalar yaşanabilmektedir. Bir çok ev hanımı satın aldığı özel kimyasal çözücüler ile tıkanıklığı açabilmektedir. Ancak ciddi boyuttaki sorun ve tıkanmalarda bu çare olmayacaktır. Sık sık aynı sorunu yaşamaktansa firmamızdan profesyonel işçilik hizmeti alın bu sorundan kalıcı olarak kurtulun.

Tesisat Tıkanıklık Servisi

Tesisat tıkanıklık servisimiz İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakası tüm ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. Saat kaç olursa olsun bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Bazı tıkanmalar gece saatlerinde oluşabilir ve hemen müdahale gerektirir. Su tesisatçısı ekiplerimiz profesyonel cihazları ile hemen bizlere vereceğiniz adrese yönlendirilir. Yoncu tesisat firmamızdan ister randevulu şekilde işçilik hizmeti alabilir yada acil durumlarda hemen talepte bulunabilirsiniz.