Cihangir Tesisatçı

Cihangir Tesisatçı & 7/24 Su Tesisatçısı

Cihangir semtinde sizlere en yakındaki tesisatçıyız. Cihangir Tesisatçı & Su Tesisatçısı 7/24 0538 293 26 16 çağrı merkezinden bize ulaşın. Haftanın 7 günü Cihangir'de daire, İş yeri, dükkan, mağaza ve çeşitli yapılara tesisat çözümleri sunuyoruz.

Cihangir su tesisatçısı ekibimiz sizlerden gelen çağrılar sonrası hemen vereceğiniz adrese hareket eder. Yoncu Tesisat firma bünyesinde Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işlerinde uzman teknisyenler görev yapar.

Cihangir Su Tesisatçısı

✅Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti : Geniş Servis Ağı

Cihangir Su Tesisatçısı

Su tesisat sorunları ve arızalarında amacımız sizlere kalıcı tamir & onarım hizmeti vermektir. Su kaçağı tespiti & tamir onarım, tıkanıklık sorunları, musluk batarya ve klozet işlerinin tümünde servis veriyoruz. Su tesisatçısı gerekiyorsa bir kaç dakikada yerinize geliyoruz.

Tesisat servisi 7/24 hizmetimiz Beyoğlu semtlerinin hepsinde verilmektedir. Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Cihangir mahallesi su tesisatçısı sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Cihangir Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat en iyi bildiğimiz iş olup 20 yıla yakın süredir aralıksız sizlere destek veriyoruz. Kalorifer tesisatı, kombi tesisatı ve sıhhi tesisat işlerininin her birinde ayrı uzmanlarımız bulunmaktadır. İstanbul içinde en yaygın hizmeti deneyimi yüksek teknisyenlerle biz sağlıyoruz.

Uzun ömürlü sıhhi tesisat tamir onarım için mutlaka Yoncu tesisat uzmanları ile çalışın. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Cihangir Su Kaçağı Tespiti

Cihangir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı işleri büyük risk içerir. Yanlış ve yetersiz kişilerin bu işlemi yapması durumunda evin bir çok yerinde ve zemininde kırma dökme yaşanması olasıdır. Bu nedenle su kaçağı arızası varsa mutlaka profesyonel tesisatçılardan bu hizmet alımı yapılmalıdır.

Yoncu tesisat su kaçağı bulma hizmeti için geliştirilmiş özel ekipman ve cihazlarla hizmet verir. Birinci önceliğimiz su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile bulur ve sonrasında alana ulaşıp tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Cihangir Klozet Açma Servisi

Klozetler açma hizmetini profesyonel servis düzeyinde sağlayan ilk firmalardan biriyiz. Klozet içine bilerek yada istemeyerek atılan peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimler tıkanma oluşumuna neden olur. Klozet tıkanma açma ekibimiz vereceğiniz ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük boyutlu tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Cihangir Tesisat Hizmetlerimiz

Cihangir semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Cihangir Tıkalı Gider Açma

Giderlerin tıkanmasında etkin olan faktörleri yakından biliyor ve kalıcı bir şekilde açık hizmeti veriyoruz. Daha büyük ciddi tıkanma oluşmaması için bizi arayın bir kaç dakika içinde gelip sorunu ortadan kaldıralım. Yoncu tesisatın tıkanma arızalarında kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Cihangir Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Cihangir su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Cihangir Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir