Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Fiyatları 2023

5/5 - (70 votes)

Evlerde yada iş yerinde tuvaletlerde tıkanıklık olması çok can sıkıcı olabilir. Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Fiyatları 2023 ile piyasada olan en uygun rakamları sunarak kaliteli hizmet verilir. Profesyonel olarak çalışmakta olan birimlerimiz ile tuvalet de tıkanıklık nasıl açılır diyorsanız en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı yaşandığında hiç bir şey yapmadan sadece Yoncu tesisat olarak bizi arayabilir ve destek isteyebilirsiniz. Ekip birimlerimiz kısa sürede adresinize gelerek su tesisatçısı hizmetleri kapsamında Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri gerçekleştirilir.

Tuvalet Açma Ücreti 399 TL

Tuvalet giderlerine atılacak olan suda çözülmeyen parçalar gider tesisatında tıkanıklığı sebep olacaktır. Bu tıkanıklık katı bir set oluşturacağı için sifonu ne kadar çekerseniz çekin gider açılmayacak olup su geri taşacaktır. Profesyonel olarak çalışan ve işinde uzman birimler ile tuvalet gider borusunda olan tıkanıklık %100 garantili olarak açılır.

Market ve nalburdan alınan kimyasallar ile gideri açamadıysanız uzman bir destek almanız gerekmektedir. Tıkanıklık açılma hizmeti işinde uzman olan kişilerce yapılmalıki tesisat borularına zararlar verilmesin. Tıkanıklık açma kimi zaman tesisat borularına verilen zararlardan ötürü su kaçağı sorunları ortaya çıkabilir ve masraflarınız artabilir. İşini bilen kalifiyeli bir kadro ile çalışan Yoncu tesisat birimleri ile çalışabilirsiniz.

Tuvalet Açma Ücreti

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet tesisatına atılan yabancı maddeler tıkanıklığın başlıca sebeplerindendir. Suda çözülmeyen ıslak mendil, bebek bezi, bez gibi katı malzemeler suda çözümlenmeyeceği için pimaş borusunda tıkanma yapacaktır. Yüksek oranda tuvalet tıkanıklığı yaşanmasının nedeni kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Tuvalet tıkandı su gitmiyor diyorsanız Yoncu tesisat olarak bizi arayın hemen çözüm için adresinize gelelim.

Genellikle kullanıcı kaynaklı olsa da kimi zaman gider tesisatının hatalı döşenmesinden ötürü de zamanla tıkanmaya sebebiyet verebilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaştığında kaliteli bir firmadan destek alarak sorunun kaynağını tam olarak sizlere bildirmekteyiz. Kolay ayrışmayan hiç birşeyi tuvalet giderine dökmemelisiniz. Şayet döküyorsanızda Tuvalet tıkanıklığı açma 399 TL olarak hizmet alabilirsiniz.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet Gideri Nasıl Açılır

Tuvalet gideri genellikle katı malzeme atılmasından kaynaklı olarak tıkanıklığa sebebiyet verir. Firmamızın senelerin deneyimiyle hizmet vermekte, uzmanlığının arkasında durarak tuvalet gideri açma hizmetlerine garanti vermektedir. Tıkanıklığın olduğu noktaya göre işlemler yapılarak açma uygulanır.

Tıkanıklık oluştuğu noktaya erişilebilme durumunda bu iş için uygun tel yordamıyla açılma yapılır. Şayet tıkanıklık olan bölgenin gider başlangıç noktasına uzak olması durumunda çeşitli kameralı cihazlar ile açılışı yapılır. Firmamız her çeşit teknik malzemeye sahip olmasından ötürü en doğru açma işlemleri uygulanabilmektedir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir