Tuzla Su Tesisatçısı

Tuzla Su Tesisatçısı

4.8/5 - (35 votes)

Eviniz ve iş yerinizdeki su tesisat ve sıhhi tesisat arızalarında bezer ulaşın. Tuzla Su Tesisatçısı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat Tamir Onarım işlerinde deneyimli uzman teknik kadrolarımızla sizlere en kısa sürede en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Acil tesisatçı gerekiyorsa bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Su tesisatçısı gerekiyorsa doğru kişiden garantili işçilik alın. Olası yanlış işçilikler sizleri daha maliyetli duruma sokabilir. Acil tesisatçı talepleriniz için 7/24  0538 293 26 16 bu numaradan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Yapılarınızdaki tüm tesisat işlerinizde hemen gelir kısa sürede sorunu çözeriz.

✅Tuzla Kamera İle Hizmet: Su Kaçağı Tespiti
✅Tuzla Robotla Hizmet: Tıkanıklık Açma
✅Tuzla Profesyonel Tesisatçı: 7/24 Hizmet
✅Tuzla Makine İle Servis: Kombi Petek Temizleme
✅Tuzla Tesisat Tadilat: Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Tuzla Klozet Tamiri : Orjinal Yedek Parça
✅Tuzla Bakır Boru Hizmeti : Tuzla Geniş Servis Ağı

Tuzla Su Tesisatçısı

Tuzla Tesisatçı arayışınızda kısa sürede adresinize ulaşır ve sorunun kaynağını bulur ve kalıcı çözümlerle gideririz. Evlerde ve iş yerlerindeki Klozet tıkanıklık sorunlarında, banyo gider problemlerinde, mutfak lavabosu tıkandığında, su kaçağı tespiti, pimaş açma, pis koku tespiti gibi tüm tesisat sorun ve arızalarından bizden destek alabilirsiniz. Yoncu tesisat uzmanlarımız en ufak türdeki arızalardan en ciddi tesisat sorunlarına kadar her işinizde profesyonel personel ve ekipleri ile yanınızdadır.

Firmamız İstanbul ilçe ve semtlerinde sadece su tesisat işlerinde değil doğalgaz, kombi ve petek tesisat işlerinizde de hizmet vermektedir. Yoncu tesisat kadrolarında yapıların tesisat işleri için her alanda deneyimli uzmanlar bulunmaktadır.

Tuzla Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Tuzla Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

İstanbul Tuzla ilçesi en fazla tesisat hizmeti sağladığımız bölgelerin başında gelmektedir. Hem konutlarda hemde ticari dükkan ve iş yerlerinde tesisat işlerinde hemen geliriz. Bireysel müşterilerimiz yanında kurumsal anlaşmalı olarak da hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tesisattaki arızalarda hemen acil işlem ve müdahale gereklidir. Geç kalınan durumlarda daha ciddi sorunlar ve maliyetler karşınıza çıkabilir. İster gündüz olsun ister gece bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı binaların ve konutların en ciddi tesisat arızaları arasın yer alır. Sıhhi tesisat tamir onarımı ile su kaçağı sorunları benzer değildir. Su kaçağı bulma için deneyim tecrübe yanında özel bilgi ve teknikler gereklidir. Yine bunlar yanında özel ekipman ve cihazlarında kullanımasın gerekir.

Tuzla su tesisatçısı firmamız içinde sadece su kaçağı ve tıkanıklık işlerine bakan personellerimiz bulunmaktadır. Su kaçağı bulma hizmetini kırmadan dökmeden özel cihazlarla yapan ekibimize ulaşmak için hemen 0538 293 26 16 bu numaradan bizi arayınız.

Tuzla Klozet Açma

Klozet tıkandığında bir kaç açma yöntemini bireysel olarak deneyebilirsiniz. Kısa bir araştırma ile profesyonel destek almadan bile tıkanıklığı gidermeniz mümkündür. Ancak ciddi tıkanıklık sorunlarında ancak cihazlarla tıkanıklık tespit edilir ve özel ekipman ile açma işlemi yapılır.

Klozet açma işlerinde sadece bireysel tecrübeden değil teknolojik tüm ekipmanlardan faydalanıyoruz. İlk önceliğimiz hiç bir yere zarar vermden kırma dökme olmadan en kısa şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Tuzla Klozet Açma

Tuzla Tıkalı Gider Açma

Bina giderlerinden bir çok farklı sebep ile tıkanma sorunları görülür. Yoncu tesisat bünyesinde tıkanma sorunları için yetiştirilmiş özel teknik birimler ve personeller bulunur. Giderlerin her alanı özel kameralı cihazlarla görüntü şekilde incelenir ve tıkanma noktası tespit edilir.

Yoncu Tesisat Tuzla ilçemizdeki tüm mahalle ve semtlerde konut sahiplerine, sitelere, dükkan, mağaza, ofis ve çeşitli işyerleri için tıkanıklık açma hizmeti sağlamaktadır. Bizi aramanız hainde size en yakındaki tıkanıklık açma personelimiz yönlendirmektedir.

Tuzla Tesisat Hizmetlerimiz

Tuzla Mahallesinden aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Lavabo Açma Kombi tesisat Bakım ve Temizliği Pimaş Açma Kanal Açma
Petek Temizleme Su Kaçağı Bulma Duşakabin Montajı ve Tamiri Kombi Montajı
Musluk Batarya Tamiri Gömme Rezervuar tamiri Mutfak Gideri Açma Su Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu Tamiri Sıhhi Tesisat İşleri Kalorifer Tesisat tamiri Klozet Sifon Tamiri
Kombi Bakımı Tesisat Yenileme Küvet Tıkanıklık Tüm Tesisat İşleri

Tıkanmaya Sebep Olan Etkenler

Lavabo, Wc ve Klozet alanlarında ufak veya iri isimli yabancı maddelerin atımı ile genelde tıkanma yaşanır. Tıkanmaya sebep olan maddeler genelde şunlardır; Kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Tesisatlarınızda sık tıkanma yaşıyorsanız bahsetmiş olduğumuz yabancı maddelerin hiç birini giderlere atmamalısınız.

Mutfak lavaboları dairelerde ve hemde ticari mekanlarda sıkça tıkanır. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosuna atılan yağlar ve yemek artıkları tıkanmaya sebep olur. Çay posasını da lavaboya sürekli boşaltılması durumunda bir süre sonra tıkanma yapar.

 • Akfırat Mahallesi
 • Anadolu Mahallesi
 • Aydınlı Mahallesi
 • Aydıntepe Mahallesi
 • Cami Mahallesi
 • Evliya Çelebi Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • İçmeler Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Mescit Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Orhanlı Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Postane Mahallesi
 • Şifa Mahallesi
 • Tepeoren Mahallesi
 • Yayla Mahallesi

Tuzla tüm semt ve mahallelerden bizlere ulaşabilirsiniz. Tuzla su tesisatçısı çağırmak için şimdi 0538 293 26 16 bizi arayabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir